Ambra

( 5.00 )

Opinie (180)

Sala sprzedaży bardzo czysta

Sala sprzedaży bardzo czysta, pracownicy mili i uśmiechnięci niestety mało skłonni do pomocy.

Sklep był całkiem w porządku

Sklep był całkiem w porządku, tylko nieco przyciasny. Niemniej jednak teraz (od 2015) jest już zamknięty, a na jego miejscu otwarto bank.

Przechodząc koło tego sklepu postanowiłam wstąpić

Przechodząc koło tego sklepu postanowiłam wstąpić. Zwłaszcza, że kupiłam tam ogólnie wiele par butów.Niestety tym razem trochę się rozczarowałam. Bo wiele półek świeciło pustkami... czemu? nie wiem... czyżby likwidacja sklepu? Ogólnie bardzo mały wybór.

Odwiedzałeś ostatnio Ambra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BADURA

(4.17 )

Bagatt

(4.50 )

BATA

(3.65 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem