Pizza Chatka

( 0.50 )

Opinie (11)

Nigdy więcej

Kiedy pizza była pyszna i często tam bywaliśmy lub zamawiał ośmiu do domu. Teraz niestety coś im się porobiło w sosie na spodzie pełno skór od pomidorów tragedia nigdy więcej już nie zamówimy a kiedyś była super

Ze znajomymi wybraliśmy się do pizzerii gdyż robią tam

Ze znajomymi wybraliśmy się do pizzerii gdyż robią tam najlepszą pizzę na świecie. Ponadto obsługa jest fachowa i szybka a pizza jest duża i naprawdę wyśmienita a ponadto ceny są przystępne. Na zamówioną pizzę nie trzeba długo czekać. Można ją zjeść na miejscu- w lokalu bądź zamówić na wynos z dowozem na terenie gminy morawica:) To jest naprawdę wygodne rozwiązanie i sposób na szybką kolację:)

Dziś po raz kolejny zamówiliśmy pizzę z tej pizzeri

Dziś po raz kolejny zamówiliśmy pizzę z tej pizzeri. Bardzo przypadła mi ona do gustu ponieważ mają bardzo miłą obsługę i naprawdę dobrą pizzę. Ich menu to prawie 30 różnych rodzajów i jest naprawdę w czym wybierać. Pizza została szybko przywieziona , była jeszcze gorąca a do tego w gratisie dostaliśmy sosy. Polecam.

Ze znajomymi wybraliśmy się do pizzerii gdyż robią tam

Ze znajomymi wybraliśmy się do pizzerii gdyż robią tam najlepszą pizzę na świecie. Ponadto obsługa jest fachowa i szybka a pizza jest duża i naprawdę wyśmienita a ponadto ceny są przystępne. Na zamówioną pizzę nie trzeba długo czekać. Można ją zjeść na miejscu- w lokalu bądź zamówić na wynos z dowozem na terenie gminy morawica:)

W związku z tym że w czasie pracy jesteśmy wiecznie głodni

W związku z tym że w czasie pracy jesteśmy wiecznie głodni postanowiliśmy zamówić pizzę. Obsługa pizzerii zorganizowana, zamówienie złożone i czekamy. Pizza w 15 minut została dowieziona na miejsce, ceny jak najbardziej promocyjne jak się rzadko zdarza w centrum miasta. Pizza naprawdę wyborna. byliśmy naprawdę zadowoleni.

bardzo lubie tą pizzerie

bardzo lubie tą pizzerie, tym razem chciałąm zamówić do domu niechciało mi się wychodzić w takie zimno mimo iż jest blisko. Uprzejmy pan odebrał za pierwszym razem telefon złożyłam zamówienie. Pan poinformował mnie że pizza będzie do godziny. Pomyślałam no cóż poczekam. Minęła godzi a tu nic dopiero pan łaskawie przyniósł mi ją po 1.5 godziny czekania. Nigdy tak długo nie czekałam na pizze jestem zbulwersowana dobrze że chociaż pizza była dobra i ciepła

Odwiedzałeś ostatnio Pizza Chatka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.82 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.04 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem