AGD

( 4.50 )

Opinie (2)

Super

Super. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Wybrałam się do sklepu w celu zakupienia paru niezbędnych

Wybrałam się do sklepu w celu zakupienia paru niezbędnych rzeczy do kuchni, m.in. kilku garnków. Moim celelm okazał się sklep AGD przy ulicy Słowackiego, naprzeciwko Focusa w Piotrkowie Trybunalskim. Od razu po wejściu do slepu zaskoczyła mnie bardzo duży asortyment, ale jednocześnie doskonały porządek. Pani sprzedawczyni była zajęta bo miała już kilku klientów, pomimo wczesnej pory dnia (zaraz po 10 rano), ale to mi pozwoliło przejść spokojnie obok półek sklepowych bez natarczywych zapytań. Nie mogłam znaleźć w skepie jednej rzeczy bardzo mi potrzebnej, poprosiłam o pomoc i ekspedientka bardzo szybko mi pomogła. Zdziwił mnie też poziom cen, ale bardzo pozytywnie. Większość artykułów była tańsza i lepsza jakościowo niż niż w innych sklepach, a nawet na wyprzedażach w markecie. I co najważniejsze przy zakupie pani zapakowała każdy towar osobno, żeby się nie uszkodził w czasie transportu. Zdecydowanie polecam ten sklep!

Odwiedzałeś ostatnio AGD?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PEPCO

(4.03 )

DUKA

(4.10 )

Flo

(3.02 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem