Ford Carrara

( 5.00 )

Opinie (18)

POLECAM

Jestem pozytywnie zaskoczona ich podejściem do klienta. Zaangażowani, odpowiedzialni, konkretni w swojej pracy. Wiem za co płace i dlaczego. Ceny nie są niskie, ale jeśli komuś zależy na wysokiej jakości, to moim zdaniem będzie zadowolony.

Warto!

Jestem zadowolona i cieszę sie, że wybrałam właśnie ten serwis samochodowy. Tu szybko, ale i dokładnie sprawdzili gdzie jestem problem. Ja mogłam poczekać w poczekalni i wypić kawę. Zajęli się tym w godzinę, a po tym mogłam znów ruszyć w drogę. Dzięki

Polecam

O serwisie słyszałem wiele dobrego, ale co się dziwić? Mają indywidualne podejście do klienta, stawiają za priorytet satysfakcję klienta i ceny nie są wygórowane. Cieszę się, że wybrałem się właśnie do Carrary Oby tak dalej

Polecam!

Naprawa konkretna i obsługa miła. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na naprawe właśnie w tym serwisie. Indywidualne podejście do klienta, terminowa naprawa i co najważniejsze efekt godny pochwały. Samochód już nie robi mi psikusów.

POLECAM

Ceny nie są wygórowane, choć na pierwszy rzut oka może się tak wydawać. W praktyce po prostu warto zostawić im auto do naprawy, bo zrobią wszystko by efekt finalny był dla klienta satysfakcjonujący.

Po kolizji auto trafiło do tego serwisu na oględziny

Po kolizji auto trafiło do tego serwisu na oględziny - partner ubezpieczyciela.Długo czekaliśmy na oficjalną decyzję ubezpieczyciela i auto stało długo na placu serwisu. Wyszła szkoda całkowita, poproszono nas o zabranie pojazdu z parkingu. Zrobiliśmy to tego samego dnia. Okazało się że pewne części zostały już zutylizowane ponieważ były popękane - przed decyzją ubezpieczyciela!!!Nie otrzymaliśmy zatem całości tego co zostało przywiezione do serwisu. Inne części plastikowe które były połamane są wrzucone do środka samochodu - przecież też można byłoby je zutylizować. Jeden z pracowników powiedział mi podczas rozmowy, że błąd leży po ich stronie i nie powinni dopuścić do takiej sytuacji. Przyjechali "złomiarze" i zabrali części. Można by powiedzieć " BRAWO WY!!! "Obsługa fatalna poza młodym chłopakiem z którym miałem okazję rozmawiać będąc tam po raz kolejny.Wygląda to tak jakby pracowali za karę. Dodam jeszcze że pan kierownik kiedy jeden z naszych pracowników zadzwonił i zapytał co dalej z brakującymi elementami do samochodu powiedział, że powinniśmy się cieszyć, że nie dostaliśmy faktury za parking bo auto stało bardzo długo, a on nie będzie trzymał złomu na placu - nie zmienia to faktu że TO NIE BYŁ JEGO ZŁOM TYLKO NASZEJ FIRMY!!!Niech zatem Pan Kierownik rozwiąże umowę z ubezpieczycielem który im to auto przywiózł i długo wyceniał szkodę.Na koniec powiem tyle, że nie poleciłbym tego serwisu nikomu, a mam nadzieję że ten młody człowiek z którym rozmawiałem zmieni pracę bo się tam nie pasuje.

NAPRAWA GWARANCYJNA

NAPRAWA GWARANCYJNA: Przyjęcie do serwisu- pełna arogancja pana przyjmującego. Nie są w stanie określić czasu naprawy, traktują klienta jak intruza, wmawianie że usterka auta to urojenie klienta. Auto zostawione trzeci raz z tą samą usterką.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: oferta i cena, personel, wiedza i doradztwo.

Samochód odstawiony do serwisu na diagnozę zawieszenia

Samochód odstawiony do serwisu na diagnozę zawieszenia. Wykryte stuki w przednim zawieszeniu. Obsługa bardzo miła i kompetentna, propozycja naprawy na zasadach gwarancyjnych. Szybka i sprawna decyzja oraz przyjęcie do serwisu. Czas naprawy na nieoczekiwanie krótkim terminie, około 2 godziny. Auto po naprawie zostało umyte i odkurzone. Obłsuga serwisu zadzwoniła i poinformowała o zakończeniu naprawy

Odwiedzałeś ostatnio Ford Carrara?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem