CCC

( 3.80 )

Opinie (6346)

Super obsługa

Obsługa bardzo miła i pomocna w dobrze obuwia sklep czysty i zadbany.

Weszłam do sklepu CCC

Weszłam do sklepu CCC, nie potrafiłam znaleźć swojego rozmiaru obuwia, żaden sprzedawca nie zareagował, sama musiałam poprosić o pomoc po czym sprzedawca odpowiedział, że za chwile podejdzie. I zniknął. Wyszłam, gdyż nie chciało mi się po raz kolejny szukać kogoś i prosić o pomoc.

W dniu dzisiejszym odwiedziłam sklep CCC w Parku Handlowym

W dniu dzisiejszym odwiedziłam sklep CCC w Parku Handlowym Matarnia. Na kasie przy wejściu stała pani - blondynka, która każdego witała grzecznym "Dzień dobry". W całym sklepie znajdowało się kilka ekspedientek, oprócz pani przy kasie widziałam dwie inne, które układały buty na półkach oraz dwie, które czekały, aby w razie potrzeby służyć klientkom pomocą. Podobało mi się, że żadna z Pań nie podeszła do mnie od razu po moim wejściu do sklepu z pytaniem "w czym mogę pomoc?". Spokojnie mogłam pochodzić po sklepie i pooglądać buty. Swoje buty miałam nałożone na gołe nogi, więc gdy znalazłam w sklepie buty które chciałam przymierzyć spytałam jedną z ekspedientek, czy mogę je przymierzyć na te gołe nogi, czy też mają może stopki, które mogłabym nałożyć. Pani odpowiedziała, że mogę na gołe ale jeśli chcę, to stopki są przy kasie. Chciałam po nie podejść, ale Pani mnie uprzedziła i sama mi je przyniosła. Nie stała nade mną, kiedy przymierzałam buty, podeszła po chwili spytać, czy dobre. Przymierzyłam jeszcze kilka par, pani mi je cierpliwie podawała, doradzała, które wygodniejsze. Ostatecznie żadnych nie kupiłam, ale pani była miła i uśmiechnięta do samego końca.

Bardzo często kupuję buty w CCC

Bardzo często kupuję buty w CCC, dzisiaj także robiłam tam zakupy. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Ekspedientki, które obsługują klienta są bardzo miłe, doradzają, cierpliwie wyjaśniają zasady reklamacji, jeśli klient jest wybredny także nie tracą cierpliwości. Jeżeli zaistnieje sytuacja, że w sklepie nie ma danego numeru buta, zawsze są gotowe sprawdzić, czy w pobliżu są buty o potrzebnym klientowi numerze.

Miałam w zamiarze zakup butów

Miałam w zamiarze zakup butów. W sklepie panował porządek. Nie było problemu ze znalezieniem koloru i rozmiaru obuwia. Problem nastąpił, kiedy chciałam poprosić kogoś z obsługi, by zadać parę pytań, dotyczących wybranego obuwia. Najpierw strasznie długo kasjerka szukała ekspedientki, po czym ta, na podstawowe pytania, nie była w stanie odpowiedzieć.

W dniu 22 08 2008r

W dniu 22/08/2008r. udałem się do sklepu CCC celem zakupu obuwia dla syna. W tym czasie "na sklepie" przebywały trzy osoby (poza nami) plus trzech pracowników CCC. Z przykrością muszę stwierdzić, iż nikt nie zauważył naszego wejścia. Bynajmniej, miałem takie odczucie ponieważ nie zostaliśmy przywitani. Dopiero po pewnym czasie podeszła do nas ekspedientka. Niestety, gdy nie jej zainteresowanie które nam okazała nie mógł bym stwierdzić ze jest to pracownik firmy CCC. Jeżeli chodzi o wygląd sklepu to mogę potwierdzić, że witryny oraz podłoga były czyste. Ponadto pudełka były równo poukładane. Niestety, na samym końcu musiałem aż Pani w kasie łaskawie mnie obsłuży. Stałem przy kasie i czkałem na reakcję sprzedawcy. Dopiero po jakimś czasie Pani ... obsłużyła mnie. Na dodatek w tym samym czasie były dwie osoby które przeglądały jakieś dokumenty !!!!

Wchodzę do sklepu

Wchodzę do sklepu,jestem tam około 15 minut, oglądam buty, przymierzam, obsługa sklepu nie jest zainteresowana klientem.

Odwiedzałeś ostatnio CCC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

BADURA

(4.17 )

Bagatt

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem