CCC

( 3.95 )

Opinie (6083)

-70%?

Skuszona wielką promocją -70% poszłam do CCC w poszukiwaniu kozaków damskich i męskich dla chłopaka. Promocją objęte były tylko niektóre fasony, przeważnie te, w których nie było rozmiaru. Fakt faktem, macie lepszy asortyment niż Deichmann i jest go więcej, ale z sezonu na sezon coraz gorsze promocje.

Kierowniczka sklepu to nieporozumienie

Pani kierowniczka!! sklepu to jakieś nieporozumienie!!! Zamiast dawać pracownikom przykład to w ich obecności niekulturalnie i bezczelnie odzywa się do klientów. To, że jest pani wielką kierowniczką sklepu nie upoważnia pani do tego, by źle traktować ludzi (klientów!!!)! Uważam, że taki pracownik nie szanujący ludzi (klientów) nie powinien pełnić funkcji kierowniczej. Z tego co czytam nie jestem jedyną osobą, którą pani kierownik obraziła swoim zachowaniem, bo ja jej odpowiedzią poczułam się urażona!! Chcę, żebyście wiedzieli, że właśnie straciliście stałego klienta!!!!

Super, obsługa idealna

W sklepie jest bardzo sympatyczna obsługa , pracownicy są kulturalni i kompetentni.Zawsze są chętni do pomocy. W sklepie zachowana jest czystość i porządek. Zawsze chętnie się wraca do tego sklepu.

Nie polecam! Obsługa straszna!

Chciałam kupić kozaki. Na sklepie panował ogólny rozgardiasz, sprzedawczynie zajęte układaniem butów (to akurat plus bo panował straszny bałagan). Wybrałam konkretny model, ale nie widziałam swojego rozmiaru. Poprosiłam męża, aby zapytał panią stojącą obok o ten rozmiar. Pani nie odrywając oczu od butów, które układała rzuciła tylko "proszę iść do kasy". Mąż podszedł do kasy - otwarte były dwie kasy, przy jednej była kolejka, przy drugiej nie było nikogo, stała tylko ekspedientka, która liczyła pieniądze. Mąż zapytał czy może sprawdzić, czy ten rozmiar butów jest dostępny, pani odpowiedziała mu "proszę iść do kolejki, ja liczę pieniądze". Efekt był taki, że sprawdziliśmy w internecie czy buty są w tym sklepie, gdy okazało się, że nie ma, poszliśmy do innego sklepu i kupiliśmy tam.

Kiepsko. Zero świątecznego akcentu.

Dawno nie widziałem tak kiepskiego sklepu z butami firmy CCC. Biedna wystawa, zero akcentów świątecznych, opieszały personel. Nie polecam!

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. ok: Całkiem Ciasne Czewiczki (Trzewiki z gwary śląskiej w rozumieniu: obuwie)

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Osoby pracujące w CCC potrafią dobrze doradzić przy zakupie obuwia. Potrafią powiedzieć otwarcie, że "w tych butach nie jest Panu dobrze".

Dobrze.

Dobrze. Obsługa miła i pomocna

Dobrze.

Dobrze. Doradcy dostępni, rzeczowi, pomocni.

Odwiedzałeś ostatnio CCC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

Badura

(4.20 )

Bagatt

(4.41 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem