Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

( 0.67 )

Opinie (5)

Nie polecam wizyty w tym urzedzie.

Do: Agnieszka_2750 Ta Agnieszka to pracownica urzędu, żal...po co się wypowiadacie, opinii nie naprawicie. Niestety uważam tak samo jak niżej napisane, brak kompetencji, człowiek czuje się jak by był wrogiem, krzywo patrzą, z wielka łacha załatwiają człowieka. NIE Polecamy JA i MÓJ KOL.

Nie Polecam!

Nie miłe , obcesowe. Myśle ze jakiś kurs z obsługi interesanta i kultury osobistej by się przydał załodze. Pokój nr 9 omijać szerokim łukiem . Przykre .

Obsługa z PIEKŁA RODEM.

Wchodząc do urzędu 1 pomieszczenie na lewo, siedzą tam 2 panie. Obsługa nie miła, chłodna zimna nieprzyjazna twarz. Trudno się dowiedzieć jakich ktokolwiek informacji, bo po prostu nie wiedza. Źle traktują interesantów. Wyniosłe uważają się za lepsze , mądrzejsze...to jakiś żart. Bo jak człowiek powie ,że wie wszystko w danej sprawie, a brakuje mu informacji gdzie i kiedy. To nie pasuje paniom że coś się wie.. Dostaje się odpowiedz wzniosłym tonem: To jak się wie to proszę sobie iść- z pretensją w głosie. Najlepiej być analfabetą to by nie było problemu. Widać ludzi zakompleksienie, temu tez są takie wredne. TOTALNA NIEKOMPETENCJA, BEZDUSZNOŚĆ i WYNIOSŁOŚĆ. TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA JAK ZERO! NIE NADAJĄ SIĘ DO PRACY Z LUDŹMI. Panie są tam dla LUDZI niestety nie służą pomocą i nie lubią ludzi, a swoim zachowaniem ich obrażają. NIE POLECAM !

Dzisiaj musiałam wybrać się do Urzędu Pracy w Olecku więc z

Dzisiaj musiałam wybrać się do Urzędu Pracy w Olecku więc z rana przed godziną ósmą zawiozłam syna do szkoły i od razu pojechałam do pup była godzina 7.30 gdy byłam już na miejscu . Panie zaczynają tam prace od godziny ósmej i byłam bardzo mile zaskoczona że od razu mnie obsłużyły bez żadnych grymasów że co tak pani wcześnie. Bardzo mi się tam podoba jest czysto ciepło jak na tą pore roku, pracownicy są elegancko ubrani.

Odwiedzałeś ostatnio Powiatowy Urząd Pracy w Olecku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem