Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

( 0.75 )

Opinie (4)

Nie Polecam!

Nie miłe , obcesowe. Myśle ze jakiś kurs z obsługi interesanta i kultury osobistej by się przydał załodze. Pokój nr 9 omijać szerokim łukiem . Przykre .

Obsługa z PIEKŁA RODEM.

Wchodząc do urzędu 1 pomieszczenie na lewo, siedzą tam 2 panie. Obsługa nie miła, chłodna zimna nieprzyjazna twarz. Trudno się dowiedzieć jakich ktokolwiek informacji, bo po prostu nie wiedza. Źle traktują interesantów. Wyniosłe uważają się za lepsze , mądrzejsze...to jakiś żart. Bo jak człowiek powie ,że wie wszystko w danej sprawie, a brakuje mu informacji gdzie i kiedy. To nie pasuje paniom że coś się wie.. Dostaje się odpowiedz wzniosłym tonem: To jak się wie to proszę sobie iść- z pretensją w głosie. Najlepiej być analfabetą to by nie było problemu. Widać ludzi zakompleksienie, temu tez są takie wredne. TOTALNA NIEKOMPETENCJA, BEZDUSZNOŚĆ i WYNIOSŁOŚĆ. TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA JAK ZERO! NIE NADAJĄ SIĘ DO PRACY Z LUDŹMI. Panie są tam dla LUDZI niestety nie służą pomocą i nie lubią ludzi, a swoim zachowaniem ich obrażają. NIE POLECAM !

Dzisiaj musiałam wybrać się do Urzędu Pracy w Olecku więc z

Dzisiaj musiałam wybrać się do Urzędu Pracy w Olecku więc z rana przed godziną ósmą zawiozłam syna do szkoły i od razu pojechałam do pup była godzina 7.30 gdy byłam już na miejscu . Panie zaczynają tam prace od godziny ósmej i byłam bardzo mile zaskoczona że od razu mnie obsłużyły bez żadnych grymasów że co tak pani wcześnie. Bardzo mi się tam podoba jest czysto ciepło jak na tą pore roku, pracownicy są elegancko ubrani.

Odwiedzałeś ostatnio Powiatowy Urząd Pracy w Olecku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem