Kayatrans

( 0.56 )

Opinie (14)

Źle.

Źle.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

02.06.2017
Kayatrans Inna forma kontaktu

Po raz kolejny ograniczono liczbę kursów na trasie

Po raz kolejny ograniczono liczbę kursów na trasie Kraków-Sosnowiec oraz zmieniono rozkład jazdy na trasie Dąbrowa Górnicza-Olkusz. Zmniejszono liczbę przejazdów przez Krze. Informacja o zmianie wisi wewnątrz busa, zatem poinformowani są wyłącznie stali pasażerowie. Natomiast na przystanku nadal widnieje błędna informacja dotycząca przedawionego rozkładu (minął miesiąc od zmiany). Brak jakiejklwiek informacji na stronie firmy na Facebooku. Zablokowano tam także możliwośc oceny busa, krytyczne opinie są kasowane. Busy nie posiadają klimatyzacji, co w połączniu z dużą liczbą pasażerów (bus jest najczęściej pełny) i pogodą czyni przejazd bardzo nieprzyjemnym. Najgorszy dla pasażerów jest brak alternatywy, przez co jakiekolwiek zmiany rozkładu, likwidacja biletów miesięcznych czy wzrost cen pozostają bez echa.

Kaya wyraźnie się poprawił ostatnimi czasy

Kaya wyraźnie się poprawił ostatnimi czasy, ma ładny rozkład jazdy dostępny u kierowcy, jest najtańszym busem na tej trasie. Kierowców ma bardzo miłych, jedzie krótko. Nawet pieska dużego pan zabrał bez żadnych ale, co w innych busach czasem było niespotykane. Nie ma w busie tłumów. Busiki zadbane, ładne

Jak zwykle brak rzetelnej informacji

Jak zwykle brak rzetelnej informacji. Busy jeżdża jak chcą, co jest właśnie najbardziej zauważalne w dniu jakiegokolwiek święta. Nie ma informacji na stronie ani przy rozkładzie jazdy. Kierowca nieuprzejmy. Bardzo często busy jeżdżą przeładowane co wpływa na dyskomfort jazdy jak i bezpieczeństwo pasażerów.

Odwiedzałeś ostatnio Kayatrans?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.83 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem