Na Górce

( 4.50 )

Opinie (1)

Pojechałam z moim świeżo nabytym kociakiem na pierwszą

Pojechałam z moim "świeżo nabytym" kociakiem na pierwszą wizytę. Lecznica jest mała, raczej nie "de luxe". Przyjęła mnie bardzo mila pani doktor, która z ogromnym zainteresowaniem zajęla sie moim kotkiem. Zwierzak zostal obejrzany z każdej możliwej strony, zważony, odrobaczony i odpchlony. Pani weterynarz bardzo cierpliwie odpowiadala na moje pytania. Z własnej inicjatywy podjęła temat zywienia i opieki nad kotkiem. Szczegółowo podała zalecenia dotyczące kolejnych wizyt.

Odwiedzałeś ostatnio Na Górce?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Przychodnia Weterynaryjna Bafir

(0.50 )

Lecznica weterynaryjna s.c. Bojarski, Kaszubski, Siegel

(5.00 )

Przychodnia Weterynaryjna Salvet

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem