AS

( 3.83 )

Opinie (13)

W dniu wczorajszym udałem się na stację benzynową Orlen w

W dniu wczorajszym udałem się na stację benzynową Orlen w Świnoujściu. Po zatankowaniu udałem się do kasy w celu uregulowania płatności. Zanim zostałem zauważony przez obsługę minęła dłuższa chwila, pracownicy bardziej byli zajęci rozmową i żartami między sobą chociaż byłem jedynym klientem aktualnie, poprosiłem o zapiekankę i chciałem za wszytko zapłacić, po uregulowaniu płatności zostałem poproszony żebym zaczekał kiedy ktoś przygotuję mi zapiekankę, okazało się że osoba umiejąca to zrobić jest na zapleczu. Faktycznie po 2/3 minutach przyszła osoba która włożyła zapiekankę do piekarnika, dostałem i tak zimną. Ja wiem i liczę się z tym że moje miasto jest małe a 2 stację to i tak dużo, ale poziom obsługi, ignorancja klienta i do tego brak umiejętności wykonania swojej pracy,( co trudnego jest w łożeniu zapiekanki na z góry wyznaczony czas ? ) skutkują taką a nie inną oceną. Zaznaczę dodatkowo że sklep jako sklep był czysty i posprzątany, towary leżały ładnie poukładane.

Obsługa profesjonalna

Obsługa profesjonalna , uśmiechnięta. Czystość obiektu na wysokim poziomie. Polecam

Stacja paliw znajdująca się w Gliwicach przy ulicy

Stacja paliw znajdująca się w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 318 zawsze zaskakuje sprawną i szybką obsługą czasem jednak u obsługi brakuje uśmiechu i ciepłego usposobienia. Obsługa pracująca jako pomoc na ów stacji paliw często jest (mimo dobrych chęci) trochę nierozgarnięta, np. Pan, który pomaga przy tankowaniu pojazdu raz boleśnie przyszczypnął mi dłoń "pomagając" w ulokowaniu węża dystrybutora paliwa w moim samochodzie, natomiast innym razem niezbyt grzecznie sugerował, które paliwo powinnam wybrać, aby było lepsze dla mojego samochodu. Miejsce zawsze jest bardzo czyste, również toaleta damska zawsze jest nieskazitelnie czysta.Asortyment stacji paliw nigdy nie zawodzi zawsze mogę znaleźć tam potrzebne artykuły.Ceny paliw zazwyczaj znacznie się różnią się od tych spotykanych przy drogowej trasie średnicowej -są tańsze.

Pracownica stacji paliw była ubrana schludnie i czysto

Pracownica stacji paliw była ubrana schludnie i czysto (miała na sobie mundurek pracowniczy).Była zorientowana z którego dystrybutora było lane paliwo.Użyła takich zwrotów jak : Dzień dobry, proszę i dziękuję oraz do widzenia.Pracownica przyjęła płatność wydając paragon, niestety nie zaproponowała kupna danego artykułu,który w tym czasie był polecany przez firmę.

Jakość obsługi na stacji Haase Karczemki k

Jakość obsługi na stacji Haase Karczemki k. Chwaszczyna 84-208 Kielno, ul. Gdańska 21 nie była zadawalająca. Po pierwsze gdy podjechałam na stację nie podszedł do mnie żaden pracownik stacji z pytaniem ,,czy pomóc?"Po drugie na stacji zepsuty był licznik od dystrybutora i pokazywał, że zatankowałam paliwo za kwotę 8130 zł.Po trzecie sam moment zapłaty za paliwo nie należał do miłych. Gdy podeszłam do lady nie usłyszałam słowa ,,dzień dobry". Nie została mi zaproponowana np.kawa, herbata.Sprzedawca nie zapytał jaką formę płatności preferuję. Po zapłacie nie usłyszałam ,,dziękuję'' czy ,,do widzenia" albo ,,zapraszamy ponownie" .Ogólnie nie zostałam należycie obsłużona i następnym razem się zastanowię zanim skorzystam z usług ,,Haase".

Jakość obsługi na stacji jest średnio zadowalająca

Jakość obsługi na stacji jest średnio zadowalająca, pracownicy są na miejscu lecz nie są zorganizowani i długo obsługują jednego klienta. Cena Paliwa na stacji dość wysoka co nie przyciąga klientów jednocześnie wygląd miejsca pozostawia wiele do życzenia. Na stacji jest mały wybór asortymentów typu akcesoria samochodowe.

drogeria natura w galerii

drogeria "natura" w galerii, Pani na stanowisku kasjera w czwartek05.02.2015 koło południa, fantastyczny kontakt z klientem, usmiechnieta, zagajająca do rozmowy. Serdecznie polecam:)

Przyjeżdżając na stację SHELL znajdującej się przy ul

Przyjeżdżając na stację SHELL znajdującej się przy ul. Jagiellońskiej w Częstochowie, zostałam powitana miłym akcentem w postaci sympatycznego pana z obsługi który bez wahania zaoferował swoją pomoc z której chętnie skorzystałam, po zatankowaniu pojazdu udałam się do kasy aby zapłacić. Wchodząc do sklepu przywitał mnie przyjemny chłód z klimatyzacji, zwróciłam uwagę również na czystość sklepu jak i duży wybór towaru, nie miałam problemu z odnalezieniem kas, przywitała mnie bardzo miła pani, która obsłużyła mnie w błyskawicznym tempie,pani zaproponowała również kawę, po mojej odmowie podziękowała za wizytę oraz życzyła miłego dnia, byłam zachwycona jakością obsługi, ze spokojnym sumieniem mogłabym polecić ją każdemu.

Uważam

Uważam, iż obsługa na tejże stacji to pełen profesjonalizm. Odwiedziłam tą stację dwa razy w ciągu jednego dnia, zarówno przy zakupie towarów ze sklepu jak i tankowaniu paliwa obsługa była profesjonalna. teren stacji jak i wnętrze sklepu czyste, zadbane, aż chce się wejść. Jeśli będę jeszcze kiedyś w okolicy na pewno odwiedzę tą stację.

Wjeżdżając na stację zobaczyłam dwa wolne stanowiska

Wjeżdżając na stację zobaczyłam dwa wolne stanowiska, szybko zajęłam jedno z nich. Podszedł do mnie pracownik i pomógł wlać paliwo. W tym czasie udałam się do środka aby zapłacić. Pani zapytała się o kartę na punkty , zaproponowała coś do picia lub jakieś słodkości- nie skorzystałam. Przy okazji udałam się do toalety, która była czysta i w środku bardzo ładnie pachniało. Po sprawnej i szybkiej wizycie mogłam udać się dalej.

Dzisiaj byłam na stacji benzynowej

Dzisiaj byłam na stacji benzynowej ,kupiłam drobnostkę(nie było ceny).Ogólnie obiekt zadbany,czysty,panie w koszulkach firmowych dobrze się prezentowały , trochę zabiegane ale obsługa miła !

Ta stacja to raczej punkt do tankowania paliwa niż placówka

Ta stacja to raczej punkt do tankowania paliwa niż placówka tego typu z prawdziwego zdarzenia, oferująca jedynie benzynę Pb 95 i olej napędowy. Dwa dystrybutory i budka kasowa, mniejsza niż kioski w dawnym PRL-u. Niemłoda obsługująca tu pracownica wyszła od razu ze środka gdy podjechałam, zza budki wyłonił się też jakiś mężczyzna, jak się później okazało pracownik, a bardziej chyba właściciel lub zarządzający tym punktem, który od razu wziął się za tankowanie mojego samochodu. Niewielką ilość paliwa poprosiłam bo niestety na Orlenie była dostawa i zostałam, niejako przymuszona skorzystać z innej placówki, trudno mi powiedzieć dlaczego z tej. Ceny tu mają cokolwiek wyższe niż Orlen: Pb 95 – 5,70 zł/litr, ON – 5,80 zł/litr, wygląd stacji nie zachwyca, umiejscowiona jest na teranie jakiegoś jakby dawnego składu lub innego placu. O jej istnieniu informuje tablica przy głównej drodze ze strzałka kierunkową, gdzie należy wjechać bo z drogi jest ten punkt niewidoczny, znajduje się jakby na zapleczu ukryty. Nierówny teren, zapadające się płyty chodnikowe, szaro, buro i ponuro. Jakoś się chyba kręci ten biznes, skoro istnieje. Pracownicy też bez specjalnie zachwycającego wyglądu, aczkolwiek mili i uprzejmi. Kobieta w dżinsach, kurteczce i adidasach, bez makijażu, bez widocznej wizualizacji twarzy, na której „znak” upływu wieku uwidocznił swoje piętno. Ubranie czyste, choć w smutnych, szarych kolorach. Mężczyzna podobnie ubrany, choć znacznie lepiej się prezentował, ale mężczyźni w tym względzie mają łatwiej. Obsługa była bardzo szybka, z tzw. marszu, ważny atut – nie musiałam sama tankować benzyny, zrobiono to za mnie, zapłaciłam i odjechałam, mile pożegnana, zwłaszcza przez tego pana.

Odwiedzałeś ostatnio AS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(2.75 )

BLISKA

(3.74 )

BP Stacje Paliw

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem