UNI-METAL

( 0.83 )

Opinie (13)

Już nie ryzykuje

Muzeum na kółkach. Takie antyki ciężko spotkać w regionie. Oczywiście ma to swoje plusy. Nieraz podziwiałem nieznaną mi dotąd okolice, gdy musiałem czekać na autobus zastępczy bądź kolejny kurs, z myślą "ciekawe co tym razem sie popsuło". Moje nadzieje na poprawe komfortu ulotniły się niczym spaliny które wdycham podczas podróży. Rozkład? a co to takiego? Kierowcy poruszają się wedle swojego uznania, no chyba że pojawi się jakaś usterka to ciężko sie poruszać. Moja ocena: DNO i metr mułu.

Chamski kierowaca

Kierowca zachowywał się jakby mi robił wielką łaskę za to że mogę jechać. Najpierw powiedział "zapraszam" a potem mnie ochrzanił że wsiadłem do busa i nie miał zamiaru dać mi biletu bo nie miałem odliczonej kwoty.

W miniony poniedziałek miałam okazję korzystać z usług

W miniony poniedziałek miałam okazję korzystać z usług transportowych firmy Uni- Metal. Jest to prywatna linia autobusowa. Busy jeżdżą na trasach Szczekociny- Częstochowa, Szczekociny -Tarnowskie Góry, Szczekociny- Zarębice, Szczekociny- Zawiercie, Częstochowa-Kraków. Za bilet ze Szczekocin do Częstochowy płaciłam 8,50 zł, jest to odległość 59 km, więc się opłaca. Busy są czyste i jeżdżą punktualnie wg rozkładu. Jedyny minus to to fakt, że klient indywidualny, który nie podróżuje busem codziennie nie może skorzystać z ulg dotyczących przejazdu środkami transportu drogowego. Poprosiłam kierowcę o bilet ulgowy okazując legitymację studencką, a mimo to mogłam otrzymać wyłącznie bilet normalny, ponieważ sympatyczny pan kierowca wytłumaczył mi, że mogę skorzystać z danej ulgi, tylko jeśli zakupię bilet miesięczny. Trochę szkoda, ponieważ podróżując busami innych linii mogę zakupić bilet ulgowy. Mimo to komfort i czas podróży jest lepszy w porównaniu do PKS-ów.

Odwiedzałeś ostatnio UNI-METAL?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem