Agat

( 4.50 )

Opinie (1)

Odwiedziłem ten sklep bo szukałem jakiejś interesującej

Odwiedziłem ten sklep bo szukałem jakiejś interesującej stacji pogody. Moimi kryteriami były: duży format, kolorowy wyświetlacz, czujnik zewnętrzny bezprzewodowy itp. W środku zauważyłem , że mają tutaj bardzo duży wybór stacji pogodowych niestety moje kryteria spełniało raptem parę sztuk. Pani przedstawiła mi te pozycja opowiedziała głównie o plusach. Cenowo kształtowały się od 180 zł wzwyż. Muszę przyznać że personel posiada bardzo fachową ( techniczną) wiedzę o posiadam asortymencie i spokojnie potrafi odpowiedzieć na stawiane pytanie.Podziękowałem za prezentację i wyszedłem bez dokonywania zakupu.

Odwiedzałeś ostatnio Agat?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem