Zaklęty Czardasz

( 5.00 )

Opinie (7)

Bardzo miłe i przytulne wnętrze lokalu

Bardzo miłe i przytulne wnętrze lokalu. Kilka sal, bardzo czystych, obsługa na wysokim poziomie. Dobre jedzenie za rozsądną cenę. Bogate menu, dania wegetariańskie, tradycyjne węgierskie potrawy, jest w czym wybierać. Restauracja położona blisko centrum. Można szybko dojechać samochodem i publicznymi środkami transportu. Obok restauracji sklep z winami . Jedynym mankamentem jest czas oczekiwania na danie główne,( około 40 minut) mam nadzieję, że spowodowane jest to przygotowywaniem świeżych dań a nie tylko ich podgrzewaniem i nieudolna obsługą. Mimo to gorąco polecam, warto.

Niedawno wraz z grupą przyjaciół wybrałem się do Czardasza

Niedawno wraz z grupą przyjaciół wybrałem się do Czardasza. Wybraliśmy stolik w eleganckiej - pełnej zieleni sali. Zdecydowaliśmy się na spróbowanie kilku potraw. Podane dania bardzo nam smakowały. Wszystko było bardzo ładnie podane. Obsługa lokalu bardzo sympatyczna, szybka i miła. Czystość lokalu bez zastrzeżeń.

Lokal niewielki

Lokal niewielki, gustownie urządzony. Muzyka nie atakuje uszu, więc można spokojnie porozmawiać. Kelnerki miłe i co najważniejsze - uśmiechnięte. Nie trzeba długo czekać. Jadłem tam kaczkę oraz łososia. Dania były bardzo ładnie podane na dużych talerzach. Ceny mogą na początku przerażać lecz porcje są na tyle duże że warto.

Od samego wejścia wnetrze zrobilo na mnie ogromne wrażenie

Od samego wejścia wnetrze zrobilo na mnie ogromne wrażenie. Doskonały wygląd i wystrój. Kelnerka zapytała o stolik i zaprowadziła nas do jednej z kilku sal. restauracja na prawdę bardzo duża, idealne miejsce np. na wesele. Przemiła obsługa, dobrze zna sie na tym co podają. Zarówno moja kaczka jak i partnera łosoś przygotowane idealnie. Potrawy pięknie podane. Stoliki czyste. Elektroniczny system wzywania kelnera i zamawiania rachunku.

Bardzo przyjemny lokal z kuchnią węgierską

Bardzo przyjemny lokal z kuchnią węgierską. Przesympatyczna obsługa i bardzo dobre jedzenie. Może nie najtańsze - ale za przyzwoity poziom trzeba zapłacić jakieś pieniądze. Polecam osobom lubiącym kuchnię węgierską (zupa gulaszowa super, placek po węgiersku najlepszy jaki jadłem), winko całkiem całkiem.

Odwiedzałeś ostatnio Zaklęty Czardasz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem