AAT Holding

( 5.00 )

Opinie (1)

Podczas zakupów nie ruszamy się z krzesła

Podczas zakupów nie ruszamy się z krzesła. Informujemy sprzedawcę o potrzebnych rzeczach. On służy swoją wiedzą i dobiera wszystkie potrzebne elementy. Oferuje zamienniki, a w razie braków na magazynie zamawia towar. W momencie gdy potrzebujemy towar, którym nie handlują a jest potrzebny, nie ma problemu z zamówieniem. Po przekazaniu sprzedawcy wszystkich informacji towar zostaje przyniesiony z magazynu zapakowany i gotowy do transportu. Obsługa jest miła i fachowa.

Odwiedzałeś ostatnio AAT Holding?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem