La Beaute Clinique

( 0.54 )

Opinie (16)

Nie polecam !!!ostrzegam!!!!

Fatalna obsługa zero rozmowy przed zabiegiem kto tam pracuje ??? Uczennice???? Koszmar Mam zniszczoną cerę po laserze !!! Koszmar Ostrzegam kobiety wszystkie!!!!

minutę temuMasakra

minutę temuMasakra. Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo. Oszpecono mi twarz. Poszłam powiększyć usta a w rezultacie mi je pomniejszono. Górna warga schowala się do środka i zamiast czerwieni mam fałd skóry. Dodatkowo nie mogę się uśmiechnąć bo zle wstrzykniety kwas ciągnie od kacikow ust i wyglądam karykaturalnie. Zabieg wykonywala P. Marta, kosmetolog ale najwidoczniej bez wiedzy i doswiadczenia. Omijajcie to miejsce szeromim łukiem. SZOK

Zostałam oszpecona kaczym dziobem Totalny brak wyczucia

Zostałam oszpecona "kaczym dziobem" Totalny brak wyczucia estetyki osoby wstrzymującej kwas hialuronowy. Bardzo żałuję że skusiła mnie niska cena. Nie otrzymałam żadnego potwierdzenia płatności ale to już sprawa dla urzędu skarbowego!h

Korzystałam z serii 10 zabiegów

Korzystałam z serii 10 zabiegów: lipoliza ultradźwiękowa, mezoterapia bezigłowa i drenaż limfatyczny. Ofertę w cenie 599 zł zakupiłam przez serwis Groupon. Przy okazji pierwszej wizyty dowiedziałam się, że dodatkowo muszę dokupić ampułki do mezoterapii (o czym w ofercie w ogóle nie było mowy). Koszt jednej ampułki wynosił 40 zł. Niestety dopiero przy trzeciej wizycie, poinformowano mnie, że mogę wykupić zestaw ampułek w cenie 35 zł za 1 szt. Według mnie lokalizacja punktu bardzo dobra - na Powiślu, ale w bocznej uliczce. Zabiegi miałam po godzinie 18, więc nie płaciłam już opłaty za parkowanie i zawsze udawało mi się znaleźć miejsce do parkowania. La Beauty mieści się w kamienicy, na czwartym piętrze z windą. Recepcja bardzo ładna, nowoczesna. Niestety do minusów zaliczam brak gazet do czytania dla oczekujących. Gabinety wyposażone standardowo. Jakość trochę lepsza niż średnia, ale nie bardzo dobra (skóra na łożkach popękana, minimalne pęknięcia na sufitach). Do zabiegów trzeba się rozebrać i - pomimo kocy - było mi zazwyczaj zimo. Przypuszczam, że z jednego koca korzystały wszystkie pacjentki. Nie zauważyłam, żeby po zabiegu był zabrany z gabinetu. Przeszkadzały mi także bardzo duże okna. Pani zapewniały mnie, ze nic przez nie nie widać. Jeżeli chodzi o obsługę, to byłam zadowolona. Pani odpowiadały zazwyczaj na wszystkie moje pytania i sprawiały wrażenie osób, które się znają na swojej pracy. Bardzo miłe i sympatyczne. Ale praktycznie za każdym razem zabiegi przeprowadzała inna osoba. Zauważyłam, że każda z osób miała inny sposób pracy. Gdyby zabiegi przeprowadzała jedna osoba, to byłabym całkowicie tego nieświadoma. Do minusów zaliczam również ubiór pracowników. Tylko dwie osoby miały ubrania z logo firmy. Jedna z pań miała ubranie z logo zupełnie innej firmy. Na rozpoczęcie zabiegów czekałam miesiąc, ale to mi bardzie odpowiadał taki termin. Od razu zapisałam się na całą serię zabiegów, w dogodnych dla mnie godzinach. Dwa razy jednak odwołano wizyty z powodu nieobecności pracownika. Ja także raz odwołałam wizytę i nie było problemu z przeniesieniem na inny termin. W skali od 1 do 10 daję ocenę 7. Początkowo nie byłam przekonana do tej firmy. Czytałam bardzo dużo negatywnych opinii. Teraz mogę stwierdzić, że w 99 procentach się z nimi nie zgadzam. Większość minusów, to rzeczy dosyć drobne rzeczy do naprawienia. Najważniejsze, ze zabiegi okazały się skuteczne.

Salon położony w miejscu

Salon położony w miejscu, do którego dość ciężko dojechać komunikacją miejską, ale z moich doświadczeń wynika, że to jedyna wada. Wnętrze jest bardzo ładne i nowoczesne, personel bardzo grzeczny i uprzejmy. Zabiegi są wykonywane z ogromną starannością i troską o wygodę i bezpieczeństwo klienta. Dodatkowo personel chętnie odpowiada na pytania a także sam daje dużo przydatnych rad dotyczących pielęgnacji. Ceny niestety nie należą do najniższych, ale salon proponuje wiele ciekawych promocji, które zachęcają do skorzystania z oferty. W salonie można płacić kartą. Recepcjonistka stara się zawsze tak dopasować terminy wizyt by były jak najbardziej dogodne dla klienta. Polecam, głównie ze względu na profesjonalne podejście do klienta.

Doskonały odpowiednik chirurgii plastycznej

Doskonały odpowiednik chirurgii plastycznej. Salon na bardzo wysokim poziomie z bardzo nowoczesnym wyposażeniem i nowoczesnym sprzętem. Świetna i młoda ale doświadczona i wykwalifikowana kadra. Potrafi idealnie doradzić i nie robi nic na siłę. Stosują nowoczesną technologię,zabiegi kosmetyczne i środki medyczno-kosmetyczne jakie w ostatnim czasie odkryła przed nami nauka to fundament tej firmy. Ceny bardzo dogodne i warte wydania za usługi jaki proponuje ta firma.

Odwiedzałeś ostatnio La Beaute Clinique?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(3.65 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem