Netto

( 3.78 )

Opinie (2784)

hmm

troche porzadku i rozwiazalo by problem

Dobra obsługa, duży wybór produktów

Sklep Netto ma duży parking, kolejki do kas są umiarkowane, wybór produktów jest w sam raz.

Duży wybór art. spożywczych, czysto i szybko

Sklep Netto w CH Madison ma duży wybór produktów spożywczych w przystępnych cenach. W sklepie jest czysto i przestronnie. Polecam.

Uprzejma i sprawna obsługa

Byłam mile zaskoczona, że mimo nawału pracy przed świętami w Netto była jak zwykle uprzejma i sprawna obsługa

Super.

Kazdego dnia świeże pieczywo, dużo ciekawych, nowych produktów oraz promocji. Pracownicy zawsze uśmiechnięci, pomocni, prócz jednej pani, która zachowuje się tak jakby pracowała tam za kare.

Jest okej

Bardzo lubie robić zakupy w tym sklepie. Jest tam czysto, dużo towaru i przystępne ceny. Obsługa miła i zawsze udziela pomocy.

super!

W Netto w Brodnicy jest bardzo miła obsługa. Sklep zawsze czysty. Stoisko owoce warzywa bardzo ładnie poukładane, czyste dostępny towar, ceny zgodne. Lady mięsne czyste ładnie poukładane, mięso, wędliny, świeże. Obsługa na kasie bardzo miła, używane zwroty grzecznościowe. Bardzo lubię robić zakupy w tym markecie

Super obsługa

Market Netto w Koninie polecam. Sklep jest czysty. Towar ładnie powykladany, dostępny dla klienta, ceny zgodne. Stoisko owoców i warzyw czyste, przejrzyste. Stoisko z pieczywem czyste, pieczywo dostępne aż do zamknięcia sklepu. Obsługa bardzo miła.

Zmiana na lepsze

Po remoncie, nastąpiła zmiana na lepsze. Jest bardziej przestrzenie natomiast długie kolejki pozostały. Mimo wszystko czeka się długo przy kasie. Pojawiły się nowe produkty niszowych marek oraz produkty organiczne i bio. Ponadto dostępna jest teraz szeroką gama pieczywa. Jest czysta podłoga i sklep jest posprzątany.

Wszystko na duzy plus

Po remoncie slep wyglada duzo lepiej, bardziej przestronnie. Warzywa i owoce świeże, pieczywo dostępne. Towar na sklepie jest zawsze poukladany oraz są przy nim aktualne ceny. Przejscie miedzy regałami jest przestronne, nie pozastawiane paletami z towarem. Obsluga jest zawsze mila i gotowa do pomocy.

Super obsługa

Super obsługa ,czysto i schludnie. Bardzo duży wybór produktów.

Brak kompetencji.

3 lutego 2019 zaraz po godzinie 6-tej rano robiłem zakupy.Przy kasie nr.1 kasjerka niesłusznie doliczyła mi dwie torby foliowe 0,39 zł.i 0,59 zł.których nie kupowałem ,do mojego paragonu co dopiero zauważyłem w domu.Wcześniej słyszałem opinie klientów o podobnych przypadkach z udziałem tej kasjerki.Teraz będę sprawdzał paragony zaraz przy kasie,bo straciłem zaufanie na uczciwe zakupy w tym sklepie.

Dobra

W sklepie Netto jest szeroka gama produktów, produkty poukładane przejżyście. Na sali jest czysto, towar sprawdzany pod względem daty ważności. Pomocna obsługa , ale zbyt długi czas oczekiwania do kasy

Przyjemny sklep

Sklep rewelacji nie ma, owoce dość słabej jakości. Obsługa raczej niezadowolona z pracy sądząc po minach. Ja natomiast zadowolony jestem że nie ma tam zbytniego ruchu dlatego lubię tam przychodzić.

Bardzo dobrze

Ogólny wygląd sklepu schludny. Towar porządnie ustawiony, jedyny mankament brak niektorych towarow objętych promocją - jest cenowka i brak produktu. Obsluga miła.

Odwiedzałeś ostatnio Netto?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.28 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem