Sawka

( 3.99 )

Opinie (8)

Sawka w Sosnowcu

Bardzo fajny sklep. Modne ubrania i ceny przyzwoite. Ale najbardziej lubię gdy ceny jeszcze spadają. Personel miły i pomocny. Towar dobrej jakości. Numeracja zanizona. Ale ogólnie jeden z niewielu sklepów w Sosnowcu gdzie lubię wpadać.

Z firmy Sawka korzystam juz od dłuższego czasu

Z firmy Sawka korzystam juz od dłuższego czasu. Lokal przy ul. Modrzejowskiej jest w nia rewelacyjnie zaopatrzony. Duży wybór kolorów i fasonów w niezbyt wysokich w porównaniu z jakością cenach. Jakis czas temu pracowała tam jedna Pani, która sprawiała wrażenie "wiecznie naburmuszonej", ale od dłuższego czasu jej nie widuję. Ekspedientki nienachalne, zawsze chętne czegos poszukac, pomóc, dopasować.

Bardzo lubię ten sklep

Bardzo lubię ten sklep. Znajduje się tutaj duży asortyment odzieży damskiej od drobnostek po sukienki aż po okrycia wierzchnie. Sklep ma dużą przestrzeń i nie czuję się tutaj przytłoczona jak w wielu nowych, zapchanych sklepach. Ceny towarów w rozsądnych granicach.Personel uprzejmy, nie nachalny ale służący pomocą.

Odwiedzałeś ostatnio Sawka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem