Lajkonik przewozy autokarowe

( 0.71 )

Opinie (23)

Z tymi spoznieniami to przesada.

Busy ostatnio zaczęły się spozniac 30 min lub w ogole nie przyjeżdżać. Nie polecam

zniżki obligatoryjne

Nie uwzgędniono przyslugującej mi zniżki kombatanckiej, otrzymałam jedynie zniżkę handlową.Miało to miejsce już dwa razy.

KATASTROFA

KATASTROFA!!! Kierowca przedostatniego autobusu nie raczył się zatrzymać natomiast ostatni z wielkim opóźnieniem oznajmił ze nie ma miejsca i nie zabierze nikogo z 15 osób stojących na przystanku... bilet na samolot przepadł... nie polecam nigdy nie skorzystam z waszych usług

Tragedia

Cudowny przewoźnik rezerwuje wszystkie miejsca siedzące dla grupy turystów. Wszyscy regularni pasażerowie zmuszeni są do zajmowania miejsc stojących. Cena za przejazd taka sama. W sytuacji, gdy wynajmuje się cały autobus dla wycieczki powinno się podstawić kolejny autobus, którym będą migli wygodnie podróżować pasażerowie. Nie polecam, mam nadzieje, że pojawi się w przyszłości jakiś alternatywny przewoźnik.

Obsługa wiele pozostawia do życzenia!

Szczerze autokary to dramat! Syf i nic więcej kierowca cały czas rozmawia przez telefon! Cena nie adekwatna do przewozu jeszcze takiego w życiu nie widziałam! Moja trasa Bielsko - Kraków. Nigdy więcej !!! Nie polecam nikomu!!!!

Tragedia

Na przewoźnika zdecydowałem się że względu na czas dojazdu gdyż zależało mi aby zdążyć na pociąg. Jak się później okazało autobus spóźnił się 45 minut, wykupiony bilet na pociąg przepadł. Przewoźnik nawet nie poinformował, że na trasie Bielsko-Biała - Kraków występują roboty drogowe i mogą wystąpić opóźnienia. Kierowca opryskliwy i nieuprzejmy. Gdy zapytałem o reklamację to mnie wysmial. Trasa Bielsko biała - Kraków 07.06.19 g. 12.20. Nigdy więcej nie skorzystam z tego przewoźnika (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nie polecam

Powinniście się zastanowić nad tym żeby bagaż był bezpieczny np.nadaniem numerka nikt tego nie kontroluje każdy sobie może zabrać torbę i iść co pasażer ma na każdej stacji wysiadac z autobusu i patrzeć czy ktoś mu nie zabiera walizki żenada w sobotę zginął mi bagaż i nikt się nie przyczynia do odpowiedzialności.

Dno

Ciasno jak w wagonie do Oświęcimia. Studenckie dno przed tobą opuści fotel i widzisz tylko pryszcze.

Nie polecam

Przez autobus na trasie Kraków-Cieszyn jestem od kilku dni chora. Czekałam na dworcu ponad godzinę aż autobus podejdzie. Żadnej informacji o opóźnieniu. Może warto trochę pomyśleć i wysyłać autobusy zastępcze? Nigdy nie będę już korzystać z ich usług i reszcie stanowczo odradzam!

Najgorszy transport

Tragedia, wiecznie spóźniony wszedzie. Pol gwiazdki za przyzwoite warunki jazdy.

Po raz kolejny skorzystałem z usług firmy Lajkonik Bus na

Po raz kolejny skorzystałem z usług firmy Lajkonik Bus na trasie Bielsko - Kraków. Autokar podjechał na stanowisko zgodnie z rozkładem jazdy. Kierowca był grzeczny i uprzejmy. Autokar był dobrze oznaczony i bardzo czysty. Przejazd odbył się w komfortowych warunkach, sprawnie i punktualnie. Taką firmę szczerze warto polecić!

Choć ta firma oferuje komfortowe autokary

Choć ta firma oferuje komfortowe autokary, to rozkład jazdy oraz profesjonalizm kierowców pozostawia bardzo wiele do życzenia. Z takim nieuprzejmym zachowaniem miałem do czynienia w sobotę, 11 czerwca w czasie kursu Bielsko-Kraków (odjazd godz. 10.15). Kierowca był opryskliwy, a ponadto nie znał przepisów i taryfy dotyczących niepełnosprawnych osób niewidomych, od których żądał pełnej opłaty za przejazd.

Odwiedzałeś ostatnio Lajkonik przewozy autokarowe?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.30 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem