2w1.pl

( 4.50 )

Opinie (2)

Dobierałem zamówiony towar w lokalnym punkcie odbioru

Dobierałem zamówiony towar w lokalnym punkcie odbioru. Cały zakup przebiegał bardzo sprawnie. Towar dostarczono w umówionym terminie. Pracownik punktu otworzył i sprawdził towar, poinstruował mnie odnośnie gwarancji. Całość przebiegła szybko, tanio i wygodnie. Minusem jest kiepskie oznaczenie punktu.

22 września br

22 września br. zakupiłam w tej firmie lodówkę. Do wizyty i zakupów w sklepie zachęciły mnie oceny innych klientów. Na ponad 500 opinii sklep nie miał ani jednej poniżej 5 (w skali 0-5). Pieniądze przelałam w dwóch częściach na konto sklepu 23 i 24 września. Do 29 września nikt z firmy nie odpowiedział na mojego e-maila z zapytaniem na jakim etapie jest moje zamówienie. Wczoraj postanowiłam zainteresować się sprawą. Napisałam kolejnego e-maila z zapytaniem do firmy... Dzwoniłam na telefon komórkowy do Handlowca AGD oraz próbowałam się skontaktować z nim za pośrednictwem GG na podany na stronie numer. Przyznam szczerze, że zaczęłam obawiać się o swoje pieniądze, ponieważ dodatkowo nie mogłam zalogować się na swoje konto na stronie sklepu (w ciągu tych kilku dni zmieniono witrynę sklepu). Dopiero po kilku godzinach udało mi się skontaktować z firmą za pośrednictwem infolinii. Okazało się, że nie mają informacji od księgowego na temat wpłaty drugiej partii pieniędzy. Pan sprawdził czy pieniądze zostały zaksięgowane i na moją prośbę oddzwonił z informacją. Jutro lodówka ma być dostarczona do mojego mieszkania, więc nie mogę powiedzieć nic więcej. Za brak kontaktu z firmą przez ponad 4 dni przyznaję -3 punkty. Ocena nie jest niższa ponieważ pan z infolinii zadziałał bardzo sprawnie i szybko.

Odwiedzałeś ostatnio 2w1.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.63 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem