Lecznica dla Zwierząt Katarzyna Maciejewska - Surlicka

( 3.50 )

Opinie (3)

W tej przychodni znalazłem się po raz pierwszy

W tej przychodni znalazłem się po raz pierwszy. Przyszedłem tam z moim pupilem na wizytę w celu skontrolowania stanu jego zdrowia - prewencyjnie oraz aby przyciąć jego pazury. Przed wejściem do gabinetu jest poczekalnia, w której można zapoznać się z ulotkami i innymi materiałami informacyjnymi. O tym, że lecznica ta ma olbrzymią renomę dowiedziałem się już przed samą wizytą. Ludzie w poczekalni zgodnie twierdzili, że jeśli ktoś raz tu przyszedł, zawsze będzie tu wracał. I mogę to tylko potwierdzić. Kiedy przyszła moja kolej, wszedłem do gabinetu. Pies mógł spokojnie obwąchać wszystkie kąty, nikt mu w tym czasie nie przeszkadzał. Lekarka zapoznała się z kartą zabiegową psa. Na moje pytania odpowiadała cierpliwie, spokojnie i rzeczowo. Następnie zbadała psa, sprawdziła miejsce, w którym miał zabieg i potwierdziła, że wszystko jest w porządku. Przycinanie pazurków okazało się zbędne. Poprosiłem, aby do ceny za wizytę wliczyć jakiś smakołyk, którym zawsze częstuję psa podczas wizyty i weterynarza. Dzięki temu pies nie boi się następnych wizyt. Oczywiście smakołyk otrzymał, ale odniosłem wrażenie, że raczej dostał go "w gratisie". Można śmiało powiedzieć, że ceny należą do najniższych, z jakimi się spotkałem. I z pewnością jest to lecznica, która leczy zwierzęta, a nie portfele właścicieli. Polecam każdemu bez wyjątku.

Odwiedzałeś ostatnio Lecznica dla Zwierząt Katarzyna Maciejewska - Surlicka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Przychodnia Weterynaryjna Bafir

(0.50 )

Lecznica weterynaryjna s.c. Bojarski, Kaszubski, Siegel

(5.00 )

Na Górce

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem