Haston City

( 5.00 )

Opinie (4)

Najlepszy hotel we Wrocławiu

Super obsługa, pyszne jedzenie, pokoje wyglądają bardzo dobrze no i plus za lokalizację. Dla mnie najlepszy hotel we Wrocławiu

W dniu 15

W dniu 15.05.2013 organizowałam spotkanie biznesowe w hotelu Haston City we Wrocławiu. Idealne miejsce na spotkanie połączone ze szkoleniem. Obsługa na najwyższym poziomie. Usługi gastronomiczne również. Wszystko bardzo pozytywnie. Hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki. Bezpłatny internet na terenie całego hotelu.

Będąc zainteresowana organizacją wesela w hotelu Haston

Będąc zainteresowana organizacją wesela w hotelu Haston City umówiłam się na spotkanie z głównym organizatorem tego typu imprez. Wcześniej zatelefonowałam do niego by dowiedzieć się o szczegóły oferty. Mężczyzna poinformował mnie o ofercie wskazując, że w ofercie są ciasta i tort, że obsługa po 24:00 kosztuje 25zł za godzinę ok kelnera, że istnieje możliwość zakupu alkoholu w hotelu, gdzie butelka kosztuje 2 zł więcej niż w sklepie. Oferta była kusząca jak na tej klasy hotel. Poprosiłam o przesłanie oferty szczegółowej na maila. Czekałam 2 dni. W pisemnej ofercie okazało się, że tortu w cenie nie ma, że obsługa wiąże się z kosztem 30zł za godzinę, a butelka wódki kosztuje 48-60zł. Postanowiłam jednak nie oceniać tych pomyłek i uznać je za podwaliny do dalszej rozmowy. Umówiłam się więc z pracownikiem na godz. 12:30. Przybyłam do hotelu, gdzie musiałam poczekać ok. 10 minut na pracownika. Mężczyzna pojawił się i poinformował, że przed nami przybyła jeszcze jedna para i spotkanie z nimi potrwa maksymalnie 15 minut. Poprosił więc byśmy poczekali w holu. O 13:15 moja cierpliwość się wyczerpała, podeszłam do recepcji by zapytać czy pracownik organizujący wesele w ogóle się pojawi. Recepcjonista zniknął na kolejne 7 minut. Z hotelu wyszłam o 13:25 nie rozmawiając z osobą, z którą byłam umówiona niemalże godzinę wcześniej.Hotel jest przepiękny, sala balowa świetnie urządzona, spodoba się w szczególności osobom, które lubią prostotę. Niestety, osoba odpowiedzialna za organizację wesel po pierwsze sama nie wie jaką hotel ma ofertę, po drugie nie szanuje czasu innych osób. Czułam się mocno zdegustowana faktem, że człowiek ten nie podszedł do nas przeprosić na za zwłokę i poprosić o chwilę więcej cierpliwości. Nie zaproponowano nam nawet szklanki wody w chwili gdy to z winy pracownika zmuszeni byliśmy czekać. Zdecydowanie nie polecam organizacji imprezy w Hastonie. Jeśli tak trudno o spotkanie z organizatorem i o odrobinę poszanowania dla czekającego, trudno sobie wyobrazić jak miałaby wyglądać sama impreza. Szkoda.

W hotelu Haston City zostało zaplanowane spotkanie

W hotelu Haston City zostało zaplanowane spotkanie służbowe. Podjechałam na duży parking hotelu. Zauważyłam, iż w kilku miejscach znajdują się materiały budowlane, wokół których gromadzą się pracownicy. Gdy wyszłam z samochodu, kilku robotników zaczepiało mnie, co nie było zbyt miłe. Weszłam do budynku. W holu było nieskazitelnie czysto i pachnąco. Obok wejścia ustawiono stojak wraz z informacją odnośnie sali konferencyjnej, w której miało odbyć się spotkanie, więc szybko trafiłam na miejsce. Wewnątrz znajdowały się równo ustawione stoliki wraz z krzesłami. Na końcu sali miesicił się stolik wraz z kawą, herbatą, owocami i słodyczami. Sala była wyposażona w projektor, mikrofon oraz stojak z podkładką i flamastrami. O godzinie 13.00 zostaliśmy zaproszeni na wspólny obiad. Gdy pojawiłam się na sali restauracyjnej okazało się, iż stoliki są ustawione z sześcioma krzesłami. Podano wspaniałe, smaczne dania: zupa-krem grzybowa, poledwiczki zawijane w boczek, fasolkę szparagową oraz kuleczki ziemniaczane, sok i wodę z cytryną. Wszystko podano z największą uprzejmością. Zadowolena wróciłam do sali konserencyjnej. Kilka razy w ciągu dnia udałm się do toalety, która była bardzo czysta, a w powietrzu unosił się piękny zapach. Piękny hotel i wspaniała obsługa.

Odwiedzałeś ostatnio Haston City?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem