Polo Market

( 3.55 )

Opinie (3683)

super gorszej obsługi na oczy nie widziałem

Zenada tragedia i śmiech na sali Mam nadzieje że tą opinie przeczyta kierownictwo polo market i wezmie sie za obsługe placówki w drawsku bo to sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie zwłaszcza gdy zbliza sie godzina zamkniecia to kłamią ze czegoś nie ma a przed chwilą to obsługa w reku trzymała Apeluje do polo market zeby nie znikneły zapisy monitoringu z dnia dzisiejszego czyli 16.01.2019 i udowodniły mi ze obsuga sklepu wypełnia powieżone im zadania w 100% bo niestety tego nie robia i przykro mi ale taka jest prawda wzadnym innym markecie nie miałem nieprzyjemności takich sytuacji Prosze kierownictwo o kontakt i wyciągniecie konsekwenci wobec osoby z nagrania z monitoringu

Słabo

Podczas kilku wizyt zawsze w sklepie jest brudno. Stoisko wędliniarsko- mięsne omijam, ponieważ zawsze można trafić na nieświeże wyroby. Zakupy tylko trwałych artykułów polecam. Często zdarza się doliczanie dodatkowych pozycji do rachunku.

Plecam!

Witam, Jeden ze sklepów w którym lubię robić zakupy. Ceny przystępne i obsługa bardzo miła. Jedyny mankament to kasa przy arkoholach połączona z ciastami. Czasami stoi się w kolejce czekając aż ktoś zakupi kawałek ciasta co strasznie wydłuża obsługę. To według mnie jest jedyny mankament.

Odwiedzałeś ostatnio Polo Market?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.40 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem