Polo Market

( 3.34 )

Opinie (3721)

Plecam!

Witam, Jeden ze sklepów w którym lubię robić zakupy. Ceny przystępne i obsługa bardzo miła. Jedyny mankament to kasa przy arkoholach połączona z ciastami. Czasami stoi się w kolejce czekając aż ktoś zakupi kawałek ciasta co strasznie wydłuża obsługę. To według mnie jest jedyny mankament.

Najgorszy sklep z jakim się spotkałem

Nie sprzedano mi maszynki do włosów firmy Philips, ponieważ cena towaru to około 80zł A na kasie wyskoczyło 8zł. Przyjechałem po ten towar około 30 km dlatego też poprosiłem o numer telefonu do kierowniczki lecz mi odmówiono. Zaznaczę, że kierownika nie było w sklepie.

Promocje w kolejce

Posezonowe kolejki, jedna kasa otwarta.. do tego przy promocjach na dziale mięsnym są ogromne kolejki i jeden pracownik, tak być nie powinno

Super takiej obsługi nie ma nigdzie

Polecam bardzo jest bardzo miło wiele towaru ceny dostępne czysto przede wszystkim i bardzo dobra atmosfera.zapraszam i polecam

Obsługa

Jedna z kasjerek to totalna ignorantka! Ma gdzies to ze kolejka ciagnie sie do konca stoiska z warzywami, ignoruje to ze ludzie prosza aby zadzwonila po druga kasjerke! Ruchy? Robi wszystko wolno tak jakby wcale nie chciala tam byc i robila to z przymusu!

Słabo

Obsługa na sali pomocna, miłe Panie. Na sali czysto. Towar przejrzysty, ceny dostępne, dużo promocji. Przy kasach długi czas oczekiwania, nie ma przy kasię miejsca na rozłożenie zakupionego towaru i odłożenie koszyka. Kierownictwo nie miłe , zdawkowe odpowiedzi na zadane pytania. Zdaża się , że produkt jest w promocji , a przy kasie nabijana jest cena inna, nie promocyjna.

super gorszej obsługi na oczy nie widziałem

Zenada tragedia i śmiech na sali Mam nadzieje że tą opinie przeczyta kierownictwo polo market i wezmie sie za obsługe placówki w drawsku bo to sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie zwłaszcza gdy zbliza sie godzina zamkniecia to kłamią ze czegoś nie ma a przed chwilą to obsługa w reku trzymała Apeluje do polo market zeby nie znikneły zapisy monitoringu z dnia dzisiejszego czyli 16.01.2019 i udowodniły mi ze obsuga sklepu wypełnia powieżone im zadania w 100% bo niestety tego nie robia i przykro mi ale taka jest prawda wzadnym innym markecie nie miałem nieprzyjemności takich sytuacji Prosze kierownictwo o kontakt i wyciągniecie konsekwenci wobec osoby z nagrania z monitoringu

Słabo

Podczas kilku wizyt zawsze w sklepie jest brudno. Stoisko wędliniarsko- mięsne omijam, ponieważ zawsze można trafić na nieświeże wyroby. Zakupy tylko trwałych artykułów polecam. Często zdarza się doliczanie dodatkowych pozycji do rachunku.

Odwiedzałeś ostatnio Polo Market?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.32 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem