Pappas

( 4.67 )

Opinie (9)

Szybka obsługa i smaczne jedznie

Jedna z niewielu restauracji w Pilźnie która cechuje sie smacznym jedzniem. Miłym zaskoczeniem była zmiana menu po jakimś czasie które zwyczajnie wydawało sie nudne. Zamówione danie obiadowe nie zmieniło mojej opini o tym miejscu. Obsługa jest na zadowalającym poziomie i czas realizacji również .

Zamówienie z dowozem

Zamawiałem w tej rastauracji kilkakrotnie dania z dowozem. Szczególnie polecam pizze. Jest naprawdę jedną z lepszych w mieście. Mam duże porównanie z innymi lokalami tego typu. Jedyna rzeczą która nie spełnia moich oczekiwań jest czas przygotowania i dowiezienia zamówienia. Obsługa telefonicznie zawsze bardzo miła, nigdy nie pomyliła zamówień i zawsze dość precyzyjnie określa czas oczekiwania na dowóz.

Świetna obsługa

Zawsze bardzo usłużni, pomocni przy każdym zagadnieniu, wszystkie zbędne naczynia zebrane w porę, a jednocześnie nie narzucający się kelnerzy i kelnerki. Szeroki zasób wiedzy na temat dań.

Źle.

Źle.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

21.08.2016
Pappas Inna forma kontaktu

Słabo.

Słabo.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

01.07.2016
Pappas Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

11.07.2014
Pappas Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

01.05.2014
Pappas Inna forma kontaktu

bardzo miły i sympatyczny lokal w centrum Dębicy

bardzo miły i sympatyczny lokal w centrum Dębicy, wybrałem się tam z znajomymi, zamówiliśmy pizze, była smaczna, dobry sos, cena jak najbardziej przystępna, obsługa dość szybka i miła. Największą zaletą wg mnie jest wystrój lokalu. Jest schludnie, ładnie i gustownie, a portrety Audrey Hupburn i M. Monroe dodają niezwykłego uroku temu miejscu.

Odwiedzałeś ostatnio Pappas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.11 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.28 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem