Steskal

( 2.00 )

Opinie (11)

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Mając uzbieranych 313 punktów chciałem zamienić ich na nagrodę .Niestety nagrody były ale tylko w spisie internetowym .W rzeczywistości ich nie było. Kazano mi czekać że do miesiąca nagroda będzie o czym powiadomią mnie telefonicznie.Miesiąc miną a nie ma powiadomienia ani nagrody za uzbierane punkty .Z tego wynika że te nagrody to fikcja która ma za zadanie przyciągnąć klienta To tak jak w przysłowiu "obiecanki cacanki a głupiemu radość ".Byłem głupi że chodziłem na zakupy z tą kartą.Ale widziałem wielu z tymi kartami i jeśli dalej wierzycie w te nagrody to zażądajcie tych nagród .Nie dajcie się dalej oszukiwać

Wile razy oszukany zostałem w stoisku z wędlinami i mięsem

Delikatesy Steskal w Nowym Targu Pl.Evry 2 " to można tylko wyróżnić parking przestronny mało pojazdów oraz stoisko piekarniczo cukiernicze. Najgorsze jest stanowisko z wędlinami i mięsem.Tutaj oszukują na potęgę. Niby to się mylą kupuje się np. parówki i są zapakowane a na naklejce do kasy jest droga szynka .I wtedy zamiast za parówki płaci się za szynkę. Wiele razy mię tak oszukano .Nie wracałem do sklepu z reklamacją bo to były sumy zawyżone do 6 zł.Ale ostatnio w dniu 2019-01-18 o godzinie 09:36 zakupiłem 4 udka koszt około 7 zł.przyklejono mi kartkę na na reklamówce z udkami z fałszowaną wagą /4 udka nie ważyły 1,675/ i z napisem " KABANOS KIEŁBASA TORUŃ ".Zapłaciłem 34.34 zł. Obsługująca kasę pani zorientowała się ale o tej pomyłce nie powiadomiła mnie tylko mię zagadała .Zorientowałem się dopiero w domu ale nie mogłem udać się do sklepu z reklamacją ze względu na opiekę nad chorym. Niniejszym ostrzegam klientów stoisk z wędlinami i jarzynami aby dokładnie sprawdzać czy towar zapakowany jest zgodny z tym przyklejonym odcinkiem do kasy .Niektóre ceny na stoisku z jarzynami i innych są nieaktualnych..W dniu kiedy oszukano mnie płacąc za kabanos zamiast za udka w stoisku z wędliną obsługiwały trzy panie, a jedna z nich miała przygotowaną naklejkę którą przykleiła do reklamówki z udkami jako KABANOS. Takie działanie sobie wcześniej zaplanowała i trafiło to na mnie.Wcześniejsze tego typy procedery kilkakrotnie młode kasjerki prostowały ze stoiskiem wędlin.W tym czasie w kasie była pani w średnim wieku, która zorientowała się ale nic nie zrobiła aby sprostować.zagadała mię o karcie płatniczej a ja spieszyłem się do domu. do osoby chorej.Przy obsłudze tego stoiska nie zauważyłem identyfikatorów.

Bardzo sprawna obsługa na stoisku z wędlinami i mięsem

Bardzo sprawna obsługa na stoisku z wędlinami i mięsem, nawet przy dużej kolejce idzie sprawnie. Z uprzejmością pracowników zza lady bywa różnie. W przypadku klienta (w kolejce przede mną), który wymagał krojenia kilku rodzajów wędlin po parę plasterków dało się zauważyć zaciśnięte zęby u ekspedientki - trudny klient, ale pani zachowała należytą cierpliwość. Przy dziale z napojami podeszwy buta w jednym miejscu lepiły się do podłogi, ale po za tym na głównej sali sprzedażowej ogólnie czysto.Męczarnią bywa oczekiwanie w kolejce do kasy, bo często bywa otwarta tylko jedna, druga z doskoku po kilku minutach. Na stoisku z pieczywem bez zarzutów, panie szybko i sprawnie obsługują klientów.Całokształt sklepu, asortyment, możliwość zjedzenia na miejscu dań typu fast-food oceniam pozytywnie. Trudno ocenić pracowników na sali sprzedażowej, bo oprócz kierowniczki zajętej rozmową z przedstawicielem któregoś z dostawców nie zauważyłem innego personelu.

W sklepie czysto

W sklepie czysto , troszkę wymieszany towar ciężko się odnaleźć ale być może powodem jest mały obszar sklepu przy tak dużym asortymencie . Jeśli chodzi o obsługę , zbyt mała ilość pracowników - 1 osoba na dwa samodzielne stoiska alkohol i kasa , lub alkohol i pieczywo to za mało . Tak więc czas obsługi jest maksymalny tj . czasem do granic wytrzymałości ( trzeba i 15 min. czekać aż ktoś podejdzie ) Pracownicy znośni , bez zbędnych uprzejmości , ale i bez złośliwości , z czym niekiedy można w sklepie się spotkać .

Będąc z wizytą w sklepie spożywczym u Państwa Steskal swoją

Będąc z wizytą w sklepie spożywczym u Państwa Steskal swoją obserwację podzieliłem na 3 etapy. Pierwszym były zakupy na stanowisku z pieczywem i wyrobami cukierniczymi oczywiście własnej produkcji, muszę przyznać, że od wyśmienitej jakości produktów nie odbiegają również pracownicy (schludnie i czysto ubrani, każdy przyporządkowany do swojego działu co daje idealną znajomość sprzedawanego towaru, poza tym mili i "szybcy" w obsłudze każdego klienta). Kolejnym etapem była obserwacja stoiska wędliniarskiego, zawsze zwracam szczególną uwagę na czystość i higienę pracowników obsługujących ten dział i tak samo jak w poprzednim przypadku nie mam nic im do zarzucenia. Ostatnim działem, który obserwowałem podczas dzisiejszej wizyty był dział z ogólną spożywką, dział samoobsługowy lecz na ok 70m2 cały czas przewijają się od 2-3 ekspedientek, które służą pomocą za każdym razem gdy jest to konieczne. Towar dokładnie poukładany i ometkowany także nie ma problemu z odnalezieniem właściwej ceny danego produktu. Ogólne wrażenia z całości obiektu jak najbardziej pozytywne.

W sklepie czysto

W sklepie czysto , przejrzyście , na półkach panuje ład i porządek . Towar poukładany tematycznie czyli łatwo można wszystko znaleźć . Atrakcyjne ceny i ciekawe promocje . Bogaty asortyment sklepu . Jeśli chodzi o personel , bardzo miła , przyjazna schludnie ubrana obsługa . Ekspedientki potrafią zachować zimną krew i kulturę osobistą nawet w trudnych sytuacjach w kontakcie z klientem . Niestety wadą w tym sklepie jest to , że niekiedy bardzo długo trzeba czekać w kolejce np. na stoisku mięsnym lub piekarniczym . Powodem tego jest najprawdopodobniej zbyt mała ilość ludzi do pracy . Na większe ilości klientów czekających w kolejce 2 osoby obsługujące a czasami jedna , bo druga przyjmuje towar to za mało . Robią się niepotrzebnie długie kolejki , klient się denerwuje , dla pracownika też jest to dodatkowy stres .

Piekarnia

Piekarnia, cukiernia Steskal znajdująca sie przy ul. Starowiślnej w Krakowie oferuje świeże pieczywo i rewelacyjne ciastka. Jest niewielki lokal w którym mimo to nie czuć ciasnoty. Jest bardzo dobrze urżadony. Wyroby sa dobrze wyeksponowane, a ceny widoczne. W sklepi rzadko tworzą siekolejki, gdzyż klienci są obsługiwani szybko i sprawnie ale równocześnie z szacunkiem i sympatią. Polecam.

W sklepie piekarniczo

W sklepie piekarniczo-cukierniczym jest duży wybór asortymentu. Sprzedawczynie ubrane w jednakowe uniformy wyglądały schludnie. Przed sklepem jak również w środku panował porządek. Okna sklepu oraz drzwi były czyste a zawieszone na nich informacje o promocjach oraz godzinach otwarcia były czytelne i estetyczne. Pieczywo oraz wyroby cukiernicze były dobrze wyeksponowane oraz posiadały widoczne, wyraźne ceny. Ustawiłam się w 3 osobowej kolejce, która szybko została rozładowana gdyż obsługiwały 2 sprzedawczynie. Sprzedawczyni potrafiła mi wyjaśnić różnice pomiędzy podobnym z wyglądu pieczywem oraz chętnie doradziła jakie ciastka powinnam wybrać będąc na diecie. Potrafiła wymienić skład oraz oszacować kaloryczność takich ciastek. Jestem zadowolona z obsługi oraz zaopatrzenia sklepu. Chętnie będę tam wracać gdyż ceny są przystępne a obsługa kompetentna.

Odwiedzałeś ostatnio Steskal?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.52 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem