Steskal

( 2.00 )

Opinie (11)

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Mając uzbieranych 313 punktów chciałem zamienić ich na nagrodę .Niestety nagrody były ale tylko w spisie internetowym .W rzeczywistości ich nie było. Kazano mi czekać że do miesiąca nagroda będzie o czym powiadomią mnie telefonicznie.Miesiąc miną a nie ma powiadomienia ani nagrody za uzbierane punkty .Z tego wynika że te nagrody to fikcja która ma za zadanie przyciągnąć klienta To tak jak w przysłowiu "obiecanki cacanki a głupiemu radość ".Byłem głupi że chodziłem na zakupy z tą kartą.Ale widziałem wielu z tymi kartami i jeśli dalej wierzycie w te nagrody to zażądajcie tych nagród .Nie dajcie się dalej oszukiwać

Wile razy oszukany zostałem w stoisku z wędlinami i mięsem

Delikatesy Steskal w Nowym Targu Pl.Evry 2 " to można tylko wyróżnić parking przestronny mało pojazdów oraz stoisko piekarniczo cukiernicze. Najgorsze jest stanowisko z wędlinami i mięsem.Tutaj oszukują na potęgę. Niby to się mylą kupuje się np. parówki i są zapakowane a na naklejce do kasy jest droga szynka .I wtedy zamiast za parówki płaci się za szynkę. Wiele razy mię tak oszukano .Nie wracałem do sklepu z reklamacją bo to były sumy zawyżone do 6 zł.Ale ostatnio w dniu 2019-01-18 o godzinie 09:36 zakupiłem 4 udka koszt około 7 zł.przyklejono mi kartkę na na reklamówce z udkami z fałszowaną wagą /4 udka nie ważyły 1,675/ i z napisem " KABANOS KIEŁBASA TORUŃ ".Zapłaciłem 34.34 zł. Obsługująca kasę pani zorientowała się ale o tej pomyłce nie powiadomiła mnie tylko mię zagadała .Zorientowałem się dopiero w domu ale nie mogłem udać się do sklepu z reklamacją ze względu na opiekę nad chorym. Niniejszym ostrzegam klientów stoisk z wędlinami i jarzynami aby dokładnie sprawdzać czy towar zapakowany jest zgodny z tym przyklejonym odcinkiem do kasy .Niektóre ceny na stoisku z jarzynami i innych są nieaktualnych..W dniu kiedy oszukano mnie płacąc za kabanos zamiast za udka w stoisku z wędliną obsługiwały trzy panie, a jedna z nich miała przygotowaną naklejkę którą przykleiła do reklamówki z udkami jako KABANOS. Takie działanie sobie wcześniej zaplanowała i trafiło to na mnie.Wcześniejsze tego typy procedery kilkakrotnie młode kasjerki prostowały ze stoiskiem wędlin.W tym czasie w kasie była pani w średnim wieku, która zorientowała się ale nic nie zrobiła aby sprostować.zagadała mię o karcie płatniczej a ja spieszyłem się do domu. do osoby chorej.Przy obsłudze tego stoiska nie zauważyłem identyfikatorów.

Bardzo sprawna obsługa na stoisku z wędlinami i mięsem

Bardzo sprawna obsługa na stoisku z wędlinami i mięsem, nawet przy dużej kolejce idzie sprawnie. Z uprzejmością pracowników zza lady bywa różnie. W przypadku klienta (w kolejce przede mną), który wymagał krojenia kilku rodzajów wędlin po parę plasterków dało się zauważyć zaciśnięte zęby u ekspedientki - trudny klient, ale pani zachowała należytą cierpliwość. Przy dziale z napojami podeszwy buta w jednym miejscu lepiły się do podłogi, ale po za tym na głównej sali sprzedażowej ogólnie czysto.Męczarnią bywa oczekiwanie w kolejce do kasy, bo często bywa otwarta tylko jedna, druga z doskoku po kilku minutach. Na stoisku z pieczywem bez zarzutów, panie szybko i sprawnie obsługują klientów.Całokształt sklepu, asortyment, możliwość zjedzenia na miejscu dań typu fast-food oceniam pozytywnie. Trudno ocenić pracowników na sali sprzedażowej, bo oprócz kierowniczki zajętej rozmową z przedstawicielem któregoś z dostawców nie zauważyłem innego personelu.

W sklepie czysto

W sklepie czysto , troszkę wymieszany towar ciężko się odnaleźć ale być może powodem jest mały obszar sklepu przy tak dużym asortymencie . Jeśli chodzi o obsługę , zbyt mała ilość pracowników - 1 osoba na dwa samodzielne stoiska alkohol i kasa , lub alkohol i pieczywo to za mało . Tak więc czas obsługi jest maksymalny tj . czasem do granic wytrzymałości ( trzeba i 15 min. czekać aż ktoś podejdzie ) Pracownicy znośni , bez zbędnych uprzejmości , ale i bez złośliwości , z czym niekiedy można w sklepie się spotkać .

Będąc z wizytą w sklepie spożywczym u Państwa Steskal swoją

Będąc z wizytą w sklepie spożywczym u Państwa Steskal swoją obserwację podzieliłem na 3 etapy. Pierwszym były zakupy na stanowisku z pieczywem i wyrobami cukierniczymi oczywiście własnej produkcji, muszę przyznać, że od wyśmienitej jakości produktów nie odbiegają również pracownicy (schludnie i czysto ubrani, każdy przyporządkowany do swojego działu co daje idealną znajomość sprzedawanego towaru, poza tym mili i "szybcy" w obsłudze każdego klienta). Kolejnym etapem była obserwacja stoiska wędliniarskiego, zawsze zwracam szczególną uwagę na czystość i higienę pracowników obsługujących ten dział i tak samo jak w poprzednim przypadku nie mam nic im do zarzucenia. Ostatnim działem, który obserwowałem podczas dzisiejszej wizyty był dział z ogólną spożywką, dział samoobsługowy lecz na ok 70m2 cały czas przewijają się od 2-3 ekspedientek, które służą pomocą za każdym razem gdy jest to konieczne. Towar dokładnie poukładany i ometkowany także nie ma problemu z odnalezieniem właściwej ceny danego produktu. Ogólne wrażenia z całości obiektu jak najbardziej pozytywne.

W sklepie czysto

W sklepie czysto , przejrzyście , na półkach panuje ład i porządek . Towar poukładany tematycznie czyli łatwo można wszystko znaleźć . Atrakcyjne ceny i ciekawe promocje . Bogaty asortyment sklepu . Jeśli chodzi o personel , bardzo miła , przyjazna schludnie ubrana obsługa . Ekspedientki potrafią zachować zimną krew i kulturę osobistą nawet w trudnych sytuacjach w kontakcie z klientem . Niestety wadą w tym sklepie jest to , że niekiedy bardzo długo trzeba czekać w kolejce np. na stoisku mięsnym lub piekarniczym . Powodem tego jest najprawdopodobniej zbyt mała ilość ludzi do pracy . Na większe ilości klientów czekających w kolejce 2 osoby obsługujące a czasami jedna , bo druga przyjmuje towar to za mało . Robią się niepotrzebnie długie kolejki , klient się denerwuje , dla pracownika też jest to dodatkowy stres .

Piekarnia

Piekarnia, cukiernia Steskal znajdująca sie przy ul. Starowiślnej w Krakowie oferuje świeże pieczywo i rewelacyjne ciastka. Jest niewielki lokal w którym mimo to nie czuć ciasnoty. Jest bardzo dobrze urżadony. Wyroby sa dobrze wyeksponowane, a ceny widoczne. W sklepi rzadko tworzą siekolejki, gdzyż klienci są obsługiwani szybko i sprawnie ale równocześnie z szacunkiem i sympatią. Polecam.

W sklepie piekarniczo

W sklepie piekarniczo-cukierniczym jest duży wybór asortymentu. Sprzedawczynie ubrane w jednakowe uniformy wyglądały schludnie. Przed sklepem jak również w środku panował porządek. Okna sklepu oraz drzwi były czyste a zawieszone na nich informacje o promocjach oraz godzinach otwarcia były czytelne i estetyczne. Pieczywo oraz wyroby cukiernicze były dobrze wyeksponowane oraz posiadały widoczne, wyraźne ceny. Ustawiłam się w 3 osobowej kolejce, która szybko została rozładowana gdyż obsługiwały 2 sprzedawczynie. Sprzedawczyni potrafiła mi wyjaśnić różnice pomiędzy podobnym z wyglądu pieczywem oraz chętnie doradziła jakie ciastka powinnam wybrać będąc na diecie. Potrafiła wymienić skład oraz oszacować kaloryczność takich ciastek. Jestem zadowolona z obsługi oraz zaopatrzenia sklepu. Chętnie będę tam wracać gdyż ceny są przystępne a obsługa kompetentna.

Odwiedzałeś ostatnio Steskal?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.51 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem