Jakość Obsługi

Smyk

( 3.93 )

Opinie (2393)

Całkiem przyzwoita obsługa w super sklepie

Uwielbiam ten sklep i artykuły w nim, choć ceny na niektóre przedmioty dość drogie podczas super promocji i mega wyprzedaży idzie kupić całkiem dużo w niezłych cenach. Zawsze porządek na sklepie, wszystko ułożone ładnie i schludnie. Jeśli chodzi o obsługę to właściwie troszkę zajęta innymi sprawami mało klientami, jeszcze nigdy nikt nie zapytał mnie czy w czymś pomóc ale i tak uwielbiam ten sklep.

obsługa miła i uprzejma

obsługa miła i uprzejma, w salonie czysto i dobre zaopatrzenie. Widać przygotowania do świąt. DObrze gdyby było więcej miejsca. Zauważyłam też więcej sprzedawców.Polecam.

Zakupy przeszły sprawnie

Zakupy przeszły sprawnie. Swoją paczkę odebrałam bardzo szybko i bez większych trudności. Sklep był zadbany a obsługa miła.

Przemiła obsługa

Przemiła obsługa. Krótki spacer po sklepie i po chwili podchodzi ktoś z personelu. Czy mogłabym w czymś pomóc? Zapytała. Owszem.... szukam kapci dla maluszka, rozmiar 21. Proszę podejść do tych półeczek i oferuje różne kapciuszki. W między czasie podpytuje o kolor, jakie ma być zapięcie itp. Znalazłam odpowiednie obuwie i podziękowałam. Pani dodała .... czy mogę w czymś jeszcze pomóc? Nie, odparłam i oddaliłam się w kierunku kasy. Obsługa przy kasie sprawna, miła i sympatyczna. Sklep czysty, przejrzysty i z dobrze widocznymi cenami na ubrankach.

Słabo

Słabo. Drogo na max. Plusem jest to że można znaleźć dużo rzeczy w jednym sklepie

OK

OK. Tymczasem nie mam potrzeby zaglądania do sklpeów dla dzieci. Kiedy moja córka była młodsza nie było go - szkoda.

OK

OK.

uczestnik_Mistrzostw

uczestnik_Mistrzostw

10.09.2018
Smyk Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Pracownicy kompetentni, zaangażowani w swoją pracę, pogodni i pomocni. Bogata oferta produktowa, prosta obsługa strony www i przyjemne zakupy

Źle

Źle. Zbyt drogie rzeczy dla większych dzieci a szczególnie dla matek samotnie wychowujących dzieci i nie mających 500+

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. ceny powinny być nieco niższe

uczestnik_Mistrzostw

uczestnik_Mistrzostw

10.09.2018
Smyk Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Smyk?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.70 )

Bartek

(4.05 )

Coccodrillo

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem