cinkciarz.pl

( 3.70 )

Opinie (230)

Czysta oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki takim innowacyjnym firmom obługa finansowa staje się jeszcze szybsza i łatwiejsza. Na platformie cinkciarz.pl korzystam z wymiany walutowej oraz przekazów pieniężnych. Najmocniejszą stroną jest stosunkowo wysoki kurs przy przewalutowaniu, a także szybka tranksacja bez zbędnych formalności. Panel użytkownika jest przejrzysty, intuicyjny, prosty w obsłudze.

Świetnie.

Świetnie. Bardzo fajna obsługa

Świetnie.

Świetnie. Profesjonalna obsługa bez problemów i miły serwis

Dobrze.

Dobrze. średnio

Odwiedzałeś ostatnio cinkciarz.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem