Klub Parlament

( 5.00 )

Opinie (3)

Super miejsce.

Spedzilam halloween w Parlamencie. Obsluga pieknie wymalowana i poprzebierana. W sztani mizna bylo bezpeicznie zostawic rzeczy i nic z nich nie zginelo. Malo gdzie jest tak dobra muzyka, do ktorej mozna potanczyc. Nie spotkalam zadnych nachalnych osob, wszyscy bawili sie kulturalnie, u gory bylo duzo miejsc gdzie mozna bylo odpoczac i muzyka nie zagluszala rozmowy.

barmani w porządku

barmani w porządku, mili, sympatyczni, szatnia ok, ochrona nie jest agresywna bez powodu, muzyka najlepsza w czwartki i piątki, polecam bardzo, bardzo!

Lokal ciekawy

Lokal ciekawy. W klubie można zarezerwować stoliki lub tzw. loże. Rezerwacja jest pilnowana i w trakcie zabawy nikt się nie dosiadał. Bardzo fajnym rozwiązaniem są karty płatnicze - przy załadowaniu za 500PLN dostaliśmy dodatkowe 10% od klubu w prezencie. Klub ma ładny wystrój i bardzo miłe kelnerki. Bawiliśmy się cała noc i było bardzo fajnie.

Odwiedzałeś ostatnio Klub Parlament?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Olimp

(4.00 )

Klub AWANGARDA

(0.50 )

Rockefeller Club

(4.75 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem