Teatr Komedia

( 5.00 )

Opinie (4)

Świetnie spektalke

Uwielbiam ten teatr. Na spektaklach zawsze są tłumy ludzi niezależnie od tego czy grają po raz 150 Mayday czy nową sztukę. Super teatr z klimatem, wygodne siedzenia.

Warszawski Teatr Komedia to dobre miejsce na kulturalnej

Warszawski Teatr Komedia to dobre miejsce na kulturalnej mapie stolicy. Repertuar lekki, łatwy i przyjemny, przede wszystkim farsy, komedie i spektakle obyczajowe. Kupić bilet nie jest latwo, ale można to ucznić także przez internet. Obsługa kasowa bardzo dobra. Budynek teatru jest dość przestronny, widownia amfiteatralna. Brak klimatyzacji! Słyszalność bardzo dobra. Szatnie dobrze obsługiwane. Do dyspozycji mały bufet - kawiarenka. Mankamentem są toalety umieszczone w piwnicy. Ciasne i zawsze podczas spektakli zatłoczone. Są jednak czyste i zadbane. Szczególnym walotem teatru dla widza jest to, że na scenie można podziwiać aktorów i artystów, których znamy z ekranu telewizyjnego. widzowie mają mozliwość zakupienia plakatów ze spektakli z autografami artystów.

Odwiedzałeś ostatnio Teatr Komedia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Teatr Współczesny w Warszawie

(4.00 )

Teatr im.Jaracza w Łodzi

(3.88 )

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem