Teatr Komedia

( 5.00 )

Opinie (4)

Świetnie spektalke

Uwielbiam ten teatr. Na spektaklach zawsze są tłumy ludzi niezależnie od tego czy grają po raz 150 Mayday czy nową sztukę. Super teatr z klimatem, wygodne siedzenia.

Warszawski Teatr Komedia to dobre miejsce na kulturalnej

Warszawski Teatr Komedia to dobre miejsce na kulturalnej mapie stolicy. Repertuar lekki, łatwy i przyjemny, przede wszystkim farsy, komedie i spektakle obyczajowe. Kupić bilet nie jest latwo, ale można to ucznić także przez internet. Obsługa kasowa bardzo dobra. Budynek teatru jest dość przestronny, widownia amfiteatralna. Brak klimatyzacji! Słyszalność bardzo dobra. Szatnie dobrze obsługiwane. Do dyspozycji mały bufet - kawiarenka. Mankamentem są toalety umieszczone w piwnicy. Ciasne i zawsze podczas spektakli zatłoczone. Są jednak czyste i zadbane. Szczególnym walotem teatru dla widza jest to, że na scenie można podziwiać aktorów i artystów, których znamy z ekranu telewizyjnego. widzowie mają mozliwość zakupienia plakatów ze spektakli z autografami artystów.

Odwiedzałeś ostatnio Teatr Komedia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Teatr Współczesny w Warszawie

(4.00 )

Teatr im.Jaracza w Łodzi

(3.88 )

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem