Dom Maklerski IDMSA

( 2.50 )

Opinie (2)

Poszedłem odebrać świadectwo depozytowe

Poszedłem odebrać świadectwo depozytowe, które obiecano mi wystawić podczas mojej ostatniej wizyty w biurze maklerskim 10 czerwca. Po wejściu do biura maklerskiego nikogo nie było w recepcji. Dopiero po ok. 2 minutach zauważył mnie jeden z pracowników i zaproponował pomoc. Na biurku recepcjonistki leżały dokumenty przewozowe z widocznymi danymi. Pracownik, który mnie wtedy obsługiwał poinformował mnie, że 15 czerwca będzie na szkoleniu, ale wszystkie materiały przekaże współpracownikowi. Niestety okazało się, że nic nie zostało przygotowane i musiałem czekać na załatwienie mojej sprawy. Pan obsłużył mnie miło i sprawnie, niemniej zajęło mu to ok. 15 minut.

Poszedłem do biura maklerskiego

Poszedłem do biura maklerskiego, aby wystawiono mi świadectwo depozytowe blokujące akcje na walne zgromadzenie spółki. Okazało się, że muszę najpierw przenieść akcje z rachunku sponsora emisji na własny i dopiero wtedy można wystawić takie świadectwo. Ponieważ było mało czasu (byłem 30 minut przed zamknięciem biura) pracownik obsługującym mnie poprosił o pomoc swojego kolegę. Jedna osoba zajęła się przenoszeniem moich akcji, druga otwieraniem rachunku. Przeszło wszystko sprawnie choć po świadectwo depozytowe zmuszony byłem przyjść innego dnia. Pan wyjaśnił mi dodatkowo sposób korzystania z rachunku maklerskiego za pomocą strony www.

Odwiedzałeś ostatnio Dom Maklerski IDMSA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem