Sanbud

( 0.50 )

Opinie (10)

Polecam

Polecam. Mozna kupić wszystko do łazienki co tylko potzreba.

Na terenie firmy znajduje się hurtownia płytek ceramicznych

Na terenie firmy znajduje się hurtownia płytek ceramicznych oraz hurtownia hydrauliczna.Ekspozycje w obu salonach są dość duże, można przebierać wśród wielu towarów różnej klasy.Pracownicy witają już na wejściu i pomagają dobrać towar.W przypadku kupna płytek można zamówić projekt (wizualizację) za drobną opłatą, która później jest odejmowana od zamówienia.Personel cechuje duża znajomość branży i oferty różnych producentów. Czasami wystarczy tylko podać kolor lub wzór płytki czy wanny i pracownik od razu prowadzi nas wymarzonego artykułu.W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjacji cen, ale niestety do cen sklepów internetowych jeszcze firmie daleko.Najsłabiej wypada dostawa towaru, bo czasem trzeba poczekać dłużej niż zakładano przy zamówieniu, ale z uwagi na to, że jest to główne wina dostawcy a nie tej firmy nie daję minusa.

Odwiedzałeś ostatnio Sanbud?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

e-lazienki

(0.50 )

INTECH

(4.50 )

Art-Dom

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem