Muszkieter

( 0.50 )

Opinie (10)

Nie polecam

Jeździ jak chce, raz nie przyjezdza, za drugim razem spoznia się 20 minut. Nie polecam. Już nie będę korzystała z usług Muszkietera.

Masakra

Nie polecam. Smród w butach, samochody niednadajace się do jazdy bo na łysych oponach, z rozwalonymi zawieszeniamy, szefowa wredna co do pasażerów, pracowników i obsługi. Krótko mówiąc porażka.

Przewoźnik busami na kilku trasach min

Przewoźnik busami na kilku trasach min. WARSZAWA->KIELCE->BUSKO-ZDRÓJ.Kupujesz bilet imienny przez internet. Czekasz na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia przystanek nr 7, a busa nie ma. Po około godzinie rezygnujesz. Tak wygląda standardowa obsługa MUSZKIETER.PL.Nie wiem jak na innych trasach, ale Warszawa->Busko-Zdrój koszmar. PRZESTRZEGAM NIE KUPUJCIE BILETÓW NA MUSZKIETER.PLAgnieszka Balicka.

Wyruszylam w trasę Kielce

Wyruszylam w trasę Kielce -Chmielnik przez Pierzchnicę okolo godziny 15 (nie mogę dokładnie jej określić, gdyż kurs nie znajdował sie na tablicy rozkladowej). Kierowca wiernie ostrzegl mnie, że jadąc tym kursem do jego zakończenia będzie opoznienie z powodu przejazdu drogą okrężną. cena biletu pozostała bez zmian jednak podróż znacznie sie wydłużyła (z 30minut do 2godzim) podróż komfortowa, dużo miejsca,porządek. jednak niepokojace jest, że jadac kierowca rozmawiał poltora godziny przez komórkę.

Jeżdżę codziennie do pracy

Jeżdżę codziennie do pracy.Ludzi wozi się jak worki z ziemniakami. Ile się zmieści.Przyciśnięci do drzwi, przedniej szyby. Trzymają się wszyscy rurki przykręconej do sufitu kilkoma śrubami. Przy lekkim hamowaniu trzeszczy to wszystko, nie ma co mówić co będzie w sytuacji awaryjnej. Kierowcy nie widzą potrzeby wpuszczać świeżego powietrza do środka. O praniu tapicerki nikt nigdy nie myślał. Zacieki na suficie, zimą zapleśniała wykładzina pod oknami. Niestety często Muszkieter to jedyne wyjście. Wykończyli już prawie całkiem PKS. Czasami jeżdżę też busami innych przewoźników na południe od Kielc. Tamte przynajmniej są czyste i nie wzbudzają obrzydzenia. Nie wspomnę już o cenach biletów chyba poszaleli:) Jak kurs z Kielc do Buska kosztuje 7 zł a za 5 minut jadący na tej samej trasie już 9? Paranoja.

Odwiedzałeś ostatnio Muszkieter?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.50 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem