Time

( 3.00 )

Opinie (1)

StudioTime to duży salon z zegarkami

StudioTime to duży salon z zegarkami. Bardzo ciekawy wystrój wystawy i bardzo ciekawa aranżacja sklepu. Czysto, schludnie i pachnąco.Wybór zegarków przeogromny, ale do pomocy jest fachowy personel sklepu, bardzo gustownie ubrany. Byłem w tym salonie tylko chwile, ale uśmiech z ust pani sprzedawczyni nie zanikł ani na sekundę. Sprzedawczyni zaprosiła mnie grzecznie do kolejnych odwiedzin w salonie, co z pewnością uczynię, bo nowy zegarek już by powoli się przydał.

Odwiedzałeś ostatnio Time?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem