pomocedomowe.pl

( 0.53 )

Opinie (8)

Tragedia

Ta strona to naciągacze, aby przeczytać jakiekolwiek oferty dotyczące mojego ogłoszenia muszę wykupić premium. To już jest jak dla mnie podejrzane. NIE POLECAM.

Portal zmienił regulamin i przedłuża automatycznie

Portal zmienił regulamin i przedłuża automatycznie abonament co jest absurdem! Jeżeli szukam pomocy domowej i w ramach opłaty dwutygodniowej dostaję gwarancję znalezienia pomocy domowej to po co mi automatyczne przedłużenie! Przez przypadek zobaczyłam, że ściągnęli mi już 10 płatności! Nie polecam, bo dla mnie to nieuczciwe i wykorzystywanie faktu, że mało kto czyta regulamin! To wprowadzanie w błąd i nie polecam!!!

Na stronę pomocedomowe

Na stronę pomocedomowe.pl trafiłam poszukując pracy na jednej z portali internetowych. Założyłam na niej swój własny profil i teraz codziennie mam co najmniej jedną pasującą ofertę pracy, którą otrzymuję na maila. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, prosto zrobiona, czytelna. Polecam zajrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio pomocedomowe.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(3.74 )

ceneo.pl

(3.74 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem