SKK

( 2.75 )

Opinie (18)

Fatalnie

Mąż zapisał się na kurs w wrześniu.Kursu nie było i wpłaty do do stycznia nie odzyskał .Cały czas słyszy że już robią przelew .

Nie wiem, skąd takie złe opinie...

Naprawdę nie wiem, jak to możliwe, że pojawiają się słabe opinie, ja uczę się właśnie w Łodzi na Techniku Weterynarii i jestem bardzo zadowolona! Wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze, sale są dobrze wyposażone, wykładowcy profesjonalnie przekazują wiedzę, z paniami w sekretariacie też bez problemu można się dogadać w każdej sprawie. Także polecam każdemu. Wiem od koleżanki, która skończyła tutaj kurs pierwszej pomocy, że też była bardzo zadowolona. Także opinie typu 1 gwiazdka z opisem "fatalnie" pozostawię bez komentarza, bo chyba wiadomo, że chodzi o nieuczciwą konkurencję...

Polecam nauczycielom, którzy chcą się doszkalać

W SKK w Warszawie znalazłam bogatą ofertę kierunków nauczycielskich i pedagogicznych jakiej szukałam. W jednym miejscu mogłam zrobić 3! kierunki w jeden rok ponieważ plany zajęć na to pozwalały. No i każdy kolejny kierunek to zniżki 20% i 30%. Szybko, skutecznie i kwalifikacje zgodne z rozporządzeniami. polecam

BARDZO SŁABA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Zapisałam się na kurs, który miał odbyć się we wrześniu, ponieważ w połowie października dalej nie było wiadomo kiedy się rozpocznie - zrezygnowałam żądając zwrotu wpisowego. Jest 10 grudnia a ja nadal nie odzyskałam pieniędzy, mimo zapewnień, ze zostaną one zwrócone.

Prawda jest taka

Prawda jest taka, ile ludzi tyle opinii. Jest tutaj sporo starych wpisów, natomiast ja właśnie dziś ukończyłam kurs opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych w SKK Bydgoszcz. Pracuję za granicą, ale nie mam uprawnień państwowych do pracy na stanowisku opiekuna. Zjechałam na urlop do Polski i poszukałam tego kursu. Pani w sekretariacie poinformowała mnie, że w ciągu kilku dni mogę rozpocząć kurs, najpierw teoria u nich, a potem praktyka w dpsie. Wszystko przebiegło sprawnie w miłej atmosferze. Za kilka dni odbieram swoje dokumenty, które są mi niezbędne do pracy w Niemczech. Z pewnością będę każdemu polecać tę firmę.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Robiłem kurs w SKK na wózki widłowe

Robiłem kurs w SKK na wózki widłowe, muszę przyznać fajna sprawa. Kursy szybki, łatwy no fakt zagadnienia nie są skomplikowane ale obsługa super. Panie z biura miłe, instruktorzy też fajni tacy normalni goście. Także polecam, dają też zniżki na kolejne kursu. Z pewnością wrócę do firmy. Trochę mnie dziwią te negatywne opnie... może w innych miastach jest inaczej ale w Bydgoszczy serio wszystko gra !

Uczęszczając na zajęcia do Studium Kształcenia Kadr

Uczęszczając na zajęcia do Studium Kształcenia Kadr doświadczyłam kulejącej organizacji szkoły. Sale często nie są dostosowane do ilości słuchaczy oraz do rodzaju przeprowadzanych zajęć. Plan zajęć jest chaotyczny, dostarczany krótko przed pierwszymi zajęciami, podział siatki godzinowej na cały okres nauki jest rozdysponowany na niekorzyść uczniów . Zajęcia prowadzą często niekompetentne osoby. Zaletą szkoły jest duża oferta darmowych kierunków i bezproblemowość w zaliczaniu etapów edukacji, gdzie bierze się pod uwagę sytuację osobistą ucznia. Zajęcia prowadzone są często w miłej atmosferze.

Po wysłuchaniu oferty studiów podyplomowych

Po wysłuchaniu oferty studiów podyplomowych,przedstawionej przez,mało sympatyczną i otwartą panią,zdecydowałam się nie obdarzać tej "szkoły" zaufaniem i w poszukiwaniu spełnienia rozwojowych aspiracji,swe kroki skierować w inne progi.Jednostka ta kształci słuchaczy (studentami studiów podyplomowych bym ich nie nazwała,bo to nadużycie),wykorzystując regionalną kadrę,jednakże dyplom wystawia niepubliczna rzeszowska uczelnia,o renomie xyz.Czyli czarna robota należy do SKK, a że ono nie ma uprawnień szkoły wyższej, papierkiem ochoczo służy jakaś "fabryka dyplomów". Wszystko to wydało mi się mało zachęcające,łącznie z jakością obsługi.

SKK to Studium Kształcenia Kadr znajdujące się w Toruniu

SKK to Studium Kształcenia Kadr znajdujące się w Toruniu. SKK otrzymuje dotacje z Unii Europejskiej, jednak ich jakość kształcenia bardzo odbiega od norm jakie obowiązują. W toruńskich rozgłośniach radiowych pojawia się wiele reklam i ogłoszeń zachęcających do uczęszczania do szkoły. Niestety wielokrotnie zmienia się tam kadra nauczycieli oraz dyrekcja. Pracuje tam bardzo niemiła Pani sekretarka, który nigdy nie ma dla nikogo czasu i jest strasznie niekontaktowa. Na zajęciach brakuje materiałów do szkoleń, które organizuje szkoła.

Odwiedzałeś ostatnio SKK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(4.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem