SKK

( 4.10 )

Opinie (30)

Fatalnie

Mąż zapisał się na kurs w wrześniu.Kursu nie było i wpłaty do do stycznia nie odzyskał .Cały czas słyszy że już robią przelew .

Młody

Pisałam już na google, ale tu też mogę w sumie, dobra szkoła warta chwalenia :) <3

Michu

Przeniesienie się do was z mechanika było pomysłem 10/10 ;>>>

Diusz

A i jeszcze jedno, nie wiem jak reszta usług, ale kursy są mega tanie, szczególnie dla większych grup (no ja akurat z firmy zostałem wysłany z ziomkami).

Shortest Straw

Bardzo polubiłem się z uczelnią i wykładowcami więc git ^^

Ark

Ciężko ich nie szanować po świetnej robocie, którą wykonują

Zabr

Gdybym miał;a drugi raz podjąc decyzję o dolaczeniu do SKK to bym ja podjela. Świetna szkoła ;D

Lipka

Napisze krótko. To nie jest szkoła którą chciałby skończyć mądry człowiek by kształcić się dalej. Wychodze do toalety wracam zeszyt porysowany (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść), stwierdzilem żeby się ta osoba przyznała jesli się nie boi i taka cwana, cisza, zadaję pytanie nauczycielce czy widziała kto to zrobił , stwierdza że nie w czasie mojej nieobecnosci żadnych notatek tylko coś mówiła dodam iż siedziałem w 1 ławce . Egzamin z matmy nauczony jestem na blache z egzaminu dostaje 4 ocena została wpisana do dziennika mówie nauczycielce zeby pokazała mi moj sprawdzian w celu sprawdzenia błędów stwierdza że na następnej lekcji, jak się okazało sprawdzian zaginął czwórka skreślona w dzienniku, nauczyciel stwierdza iz ta czwórka to co innego musialo byc. Obecność na lekcji mialem w czasie sprawdzianu. Klasa pamięta o podawaniu ocen że sprawdzianu i mojej obecności nauczycielka nic z tym nie robi. J. ang. ocena 5 w podstawówce 5 lat w anglii znajomość ang. b2- c1 mielismy napisac kilka słów w j. ang. zero wymagań, poziom zerowy, jedyne co zapisac 2 kartki a5 czyli 4 strony a5. Opisalem +wstęp, rozwinięcie, zakończenie. 1 błąd stylistyczny dostałem 3- z 1 błędem piwinno być 5- mówię to, stwierdziła że ona ocenia i się jej nie podoba, ale opowieść jej się nie musi podobac chodziło o ort. Interpunkcję, oraz stylistyke . Mimo to iż na egzaminach można mieć otwarte zeszyty i wystarczy miec notatki. Ale wiadomo na kierowce autobusu lub motorniczego nie trzeba mieć wiedzy matematyka fizyka lub chemika ani z matmy ani z polskiego tylko skończone średnie a po co to średnie skoro nie wyniosą ani zachowania ani wiedzy.

Szkoła z klasą

Nie mam pojęcia co wam nie leży, uczęszczam na kurs w Bydgoszczy i jedyne co mogę tej szkole zarzucić to.....nic. Polecam się uczyć i chodzić na zajęcia, po prostu ;))

Nie wiem, skąd takie złe opinie...

Naprawdę nie wiem, jak to możliwe, że pojawiają się słabe opinie, ja uczę się właśnie w Łodzi na Techniku Weterynarii i jestem bardzo zadowolona! Wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze, sale są dobrze wyposażone, wykładowcy profesjonalnie przekazują wiedzę, z paniami w sekretariacie też bez problemu można się dogadać w każdej sprawie. Także polecam każdemu. Wiem od koleżanki, która skończyła tutaj kurs pierwszej pomocy, że też była bardzo zadowolona. Także opinie typu 1 gwiazdka z opisem "fatalnie" pozostawię bez komentarza, bo chyba wiadomo, że chodzi o nieuczciwą konkurencję...

Polecam nauczycielom, którzy chcą się doszkalać

W SKK w Warszawie znalazłam bogatą ofertę kierunków nauczycielskich i pedagogicznych jakiej szukałam. W jednym miejscu mogłam zrobić 3! kierunki w jeden rok ponieważ plany zajęć na to pozwalały. No i każdy kolejny kierunek to zniżki 20% i 30%. Szybko, skutecznie i kwalifikacje zgodne z rozporządzeniami. polecam

BARDZO SŁABA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Zapisałam się na kurs, który miał odbyć się we wrześniu, ponieważ w połowie października dalej nie było wiadomo kiedy się rozpocznie - zrezygnowałam żądając zwrotu wpisowego. Jest 10 grudnia a ja nadal nie odzyskałam pieniędzy, mimo zapewnień, ze zostaną one zwrócone.

Prawda jest taka

Prawda jest taka, ile ludzi tyle opinii. Jest tutaj sporo starych wpisów, natomiast ja właśnie dziś ukończyłam kurs opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych w SKK Bydgoszcz. Pracuję za granicą, ale nie mam uprawnień państwowych do pracy na stanowisku opiekuna. Zjechałam na urlop do Polski i poszukałam tego kursu. Pani w sekretariacie poinformowała mnie, że w ciągu kilku dni mogę rozpocząć kurs, najpierw teoria u nich, a potem praktyka w dpsie. Wszystko przebiegło sprawnie w miłej atmosferze. Za kilka dni odbieram swoje dokumenty, które są mi niezbędne do pracy w Niemczech. Z pewnością będę każdemu polecać tę firmę.

Odwiedzałeś ostatnio SKK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(4.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem