gigant.pl

( 0.50 )

Opinie (4)

Najgorsza obsługa w sklepie internetowym jaką spotkałem.

Zamówienie złożone 18/12 do dziś (30/12) nie zostało wysłane. Nadano jedynie numer przesyłki, pomimo wielu maili z prośbą o informację, dopiero DPD poinformowało, że paczka nie została przekazana kurierowi. BOK portalu Gigant.pl twierdzi, że wyjaśnia sprawę (od 4 dni), jednak nadal nie ma żadnej informacji z ich strony. Portal każe opłacić zamówienie przed realizacją, na początku non stop kontaktując się z klientem, jednak po wpłacie, kontakt jest znikomy. Lepiej dodać kilka złotych i zamówić książki z rzetelnych księgarni.

strona internetowa na której znajdziemy i możemy zakupić

strona internetowa na której znajdziemy i możemy zakupić różnego rodzaju książki, płyty z różną muzyką , filmy, gry, akcesoria do konsoli, zabawki , artykuły dla dzieci oraz sprzęt komputerowy i wiele innych produktów.........strona ładna, czytelna, towar dokładnie opisany ze zdjęciem produktu !!!

Sklep wpadł mi w oko dlatego

Sklep wpadł mi w oko dlatego, że znalazłam tam dość duży wybór książek różnego typu. Lubię tę dziedzinę i nie potrafię się oprzeć, by przeglądać ją w każdym sklepie jaki mi się nawinie, internetowym czy stacjonarnym. Oprócz książek znalazłam tam wiele fajnych płyt z muzyką. W dodatku w bardzo atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Dość fajna i ciekawa strona internetowa sklepu

Dość fajna i ciekawa strona internetowa sklepu, w którym można kupić wiele niezbędnych i bardzo potrzebnych rzeczy związanych z literaturą czy też muzyką. W ofercie głównej są multimedia, książki, filmy, muzyka, zabawki dla dzieci oraz artykuły związane z komputerami. Ceny są zależne od jakości i rodzaju produktu, ale często zdarzają się różnego rodzaju promocje i obniżki cen towarów. Na przykład podczas mojej ostatniej wizyty na tej stronie znalazłam ciekawą promocję wynoszącą -89% na wybrane produkty.

Odwiedzałeś ostatnio gigant.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(5.00 )

Empik

(4.22 )

Inmedio

(3.72 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem