gigant.pl

( 0.50 )

Opinie (4)

Najgorsza obsługa w sklepie internetowym jaką spotkałem.

Zamówienie złożone 18/12 do dziś (30/12) nie zostało wysłane. Nadano jedynie numer przesyłki, pomimo wielu maili z prośbą o informację, dopiero DPD poinformowało, że paczka nie została przekazana kurierowi. BOK portalu Gigant.pl twierdzi, że wyjaśnia sprawę (od 4 dni), jednak nadal nie ma żadnej informacji z ich strony. Portal każe opłacić zamówienie przed realizacją, na początku non stop kontaktując się z klientem, jednak po wpłacie, kontakt jest znikomy. Lepiej dodać kilka złotych i zamówić książki z rzetelnych księgarni.

strona internetowa na której znajdziemy i możemy zakupić

strona internetowa na której znajdziemy i możemy zakupić różnego rodzaju książki, płyty z różną muzyką , filmy, gry, akcesoria do konsoli, zabawki , artykuły dla dzieci oraz sprzęt komputerowy i wiele innych produktów.........strona ładna, czytelna, towar dokładnie opisany ze zdjęciem produktu !!!

Sklep wpadł mi w oko dlatego

Sklep wpadł mi w oko dlatego, że znalazłam tam dość duży wybór książek różnego typu. Lubię tę dziedzinę i nie potrafię się oprzeć, by przeglądać ją w każdym sklepie jaki mi się nawinie, internetowym czy stacjonarnym. Oprócz książek znalazłam tam wiele fajnych płyt z muzyką. W dodatku w bardzo atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Dość fajna i ciekawa strona internetowa sklepu

Dość fajna i ciekawa strona internetowa sklepu, w którym można kupić wiele niezbędnych i bardzo potrzebnych rzeczy związanych z literaturą czy też muzyką. W ofercie głównej są multimedia, książki, filmy, muzyka, zabawki dla dzieci oraz artykuły związane z komputerami. Ceny są zależne od jakości i rodzaju produktu, ale często zdarzają się różnego rodzaju promocje i obniżki cen towarów. Na przykład podczas mojej ostatniej wizyty na tej stronie znalazłam ciekawą promocję wynoszącą -89% na wybrane produkty.

Odwiedzałeś ostatnio gigant.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(3.42 )

Empik

(4.22 )

Inmedio

(3.72 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem