Adams

( 4.80 )

Opinie (32)

Strona troche ogolnikowa na miejscu bardzo mila

Strona troche ogolnikowa na miejscu bardzo mila obsluga

Z żoną zamawialiśmy markizę na taras

Z żoną zamawialiśmy markizę na taras, trafiliśmy akurat na remont okazało się że wybranej tkaniny, która nam się podobała już nie ma, musieliśmy raz jeszcze przyjeżdżać do adamsa. Na szczęście kolejny kolor był OK i wyprodukowali markizę jeszcze przed wakacjami. Było więc małe zamieszanie, ale w ostatecznym rachunku na +

Odwiedzałeś ostatnio Adams?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Tymex

(5.00 )

Dako

(0.52 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem