legolas.pl

( 0.50 )

Opinie (5)

Księgarnia internetowa Legolas

Księgarnia internetowa Legolas.pl ma dośc bogatą ofertę ale nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle konkurencji. Strona startowa wygląda przeciętnie zachęcająco. Wyszukiwarka i nawigacja po stronie działa bez zarzutu. Ceny różne, interesującej mnie książki i tak nie było w ofercie. ogólnie przeciętne wrażenia.

W sumie oferta sklepu jest nawet ciekawa

W sumie oferta sklepu jest nawet ciekawa. Sama strona internetowa nie jest może szałowa, brakuje jej tego czegoś ale ceny niektórych książek są dobre. Trafiłam do tego sklepu przypadkowo, w związku z akcją dzień darmowej dostawy, postanowiłam skorzystać. Zamówiłam 1 książkę. Mimo deklarowanego czasu wysyłki w 24h nie wysłano jej do mnie tak szybko. Nie czekałam jednak bardzo długo więc generalnie ok. Obsługa mogłaby być lepsza pod względem komunikacji np. w przypadku lekkiego poślizgu w wysyłce zamówienia. Poza tym bez zastrzeżeń.

Na stronie internetowej księgarni można znaleźć wiele

Na stronie internetowej księgarni można znaleźć wiele ciekawych artykułów szkolnych i książek, ale też gry planszowe i karty. Poza tym, dostępne są też albumy, filmy i encyklopedie różnego rodzaju. Na stronie głównej sklepu można znaleźć osobny dział, gdzie można nabyć Tanią książkę. Jest tam naprawdę wiele pozycji, które można kupić nawet i kilkanaście złotych taniej niż w innych księgarniach. W oko rzuciła mi się np. książka o najpiękniejszych miastach Ameryki, którą można było nabyć za 30 zł zamiast 40 zł. Wysyłka zamówionych towarów jest realizowana bardzo szybko, bo w ciągu 24 godzin lub 48 godzin, w zależności od rodzaju książki.

Odwiedzałeś ostatnio legolas.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(5.00 )

empik

(4.25 )

Inmedio

(3.71 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem