legolas.pl

( 0.50 )

Opinie (5)

Księgarnia internetowa Legolas

Księgarnia internetowa Legolas.pl ma dośc bogatą ofertę ale nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle konkurencji. Strona startowa wygląda przeciętnie zachęcająco. Wyszukiwarka i nawigacja po stronie działa bez zarzutu. Ceny różne, interesującej mnie książki i tak nie było w ofercie. ogólnie przeciętne wrażenia.

W sumie oferta sklepu jest nawet ciekawa

W sumie oferta sklepu jest nawet ciekawa. Sama strona internetowa nie jest może szałowa, brakuje jej tego czegoś ale ceny niektórych książek są dobre. Trafiłam do tego sklepu przypadkowo, w związku z akcją dzień darmowej dostawy, postanowiłam skorzystać. Zamówiłam 1 książkę. Mimo deklarowanego czasu wysyłki w 24h nie wysłano jej do mnie tak szybko. Nie czekałam jednak bardzo długo więc generalnie ok. Obsługa mogłaby być lepsza pod względem komunikacji np. w przypadku lekkiego poślizgu w wysyłce zamówienia. Poza tym bez zastrzeżeń.

Na stronie internetowej księgarni można znaleźć wiele

Na stronie internetowej księgarni można znaleźć wiele ciekawych artykułów szkolnych i książek, ale też gry planszowe i karty. Poza tym, dostępne są też albumy, filmy i encyklopedie różnego rodzaju. Na stronie głównej sklepu można znaleźć osobny dział, gdzie można nabyć Tanią książkę. Jest tam naprawdę wiele pozycji, które można kupić nawet i kilkanaście złotych taniej niż w innych księgarniach. W oko rzuciła mi się np. książka o najpiękniejszych miastach Ameryki, którą można było nabyć za 30 zł zamiast 40 zł. Wysyłka zamówionych towarów jest realizowana bardzo szybko, bo w ciągu 24 godzin lub 48 godzin, w zależności od rodzaju książki.

Odwiedzałeś ostatnio legolas.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(3.42 )

Empik

(4.23 )

Inmedio

(3.72 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem