Atelier

( 0.83 )

Opinie (8)

Pracodawco

Abyś zbankrtował. Nie inwestujesz. Nie masz. To nie wina ludzi tylko twoja .

Dramat

Ludzie za co Wy płacicie. Krzywo. Pielęgnacja ściema. Włosy się elektryzują. Jak można wypuścić klienta z taką fryzuą Uczesanie Pani obok tragedia. Niestety szkolenie by się przydało. Włosy wszędzie. Lustra, fotele, itd. Psik psik na maszynkę i jedziemy dalej, następnego. Fuj. Estetyki brak. Uszkodzone meble. A i z mokrymi włosami wyszłam.

Byłem dzisiaj na strzyżeniu męskim zajęła się mną nowa

Byłem dzisiaj na strzyżeniu męskim zajęła się mną nowa dziewczyna której umiejętności oceniam na podstawowe tak jak i podejście do klienta mycie głowy porównam do tarcia prania na pralce ręcznej masakra ,musiałem tam pojsc bo moja fryzjerka wyjechała na tygodniowe szkolenie do krakowa . Polecam Pani nie umiejącej nawiązać jakikolwiek kontakt z klientem zastanowić się nad sobą i trochę douczyć bo naprawdę jestem pierwszy raz załamany odnośnie fryzury którą mi zaserwowała po czym wypuściła mnie do domu jak sanczopenza z lasu .Pracuję z klientami i mam przez nią nie mały problem .Jestem liderem sprzedaży w swojej firmie dlatego traktuję fryzurę jako ważny element swojej pracy strzyżenie fryzury klasycznej w ciągu 10 minut z myciem głowy z podcięciem boków to jakiś żart .... Pozdrawiam Panią w koszuli w kratę -Zmień pracę albo zwracam się do szefowej -Taka osoba tragicznie wpływa na mój wizerunek waszego salonu.

Rewelacyjny

Rewelacyjny, mały salonik fryzjerski, poczujesz się jak w domu! Pięknie urządzone wnętrze i bardzo uprzejma, wykwalifikowana obsługa fryzjerska. Stosowane są profesjonalne kosmetyki do włosów, ceny również atrakcyjne.

Personel

Personel, składa się z jednej osoby, chętnie służy radą i wyjaśnieniami dotyczącymi ofery atelier. Udzielane odpowiedzi były rzeczowe a atmosfera miła. Rozmowa przebiegła spokojnie. Oferta zakładu jest dobrze wyeksponowana, widoczna na zewnątrz budynku, jednak brak jest cennika. O ceny trzeba pytac osobiście. Zabiegi sa wykonywane sprawnie. Istnieje możliwośc umówienia się na konkretną datę i godzinę, co zmniejsza czas oczekiwania. Budynek estetyczny, utrzymany w czystości, zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Dla osób niepełnosprawnych jest podjazd. Gabinet robi wrażenie profesjonalnego. Brak parkingu w sąsiedztwie budynku

Salon fryzjerski Atelier znajdujący się w centrum

Salon fryzjerski "Atelier" znajdujący się w centrum handlowym King Cross Marcelin w Poznaniu należy do grupy salonów Expert L´oreal Professionnel. Salon zajmuje narożnikowy lokal, pomiędzy Reserved a sklepem obuwniczym dla dzieci bartek. Witryna jest czysta, nowoczesna. Wnetrze jest również nowoczesne, bardzo czyste, panował tam porządek, nie bylo zaduchu. Do salonu udałam się nie w celu skorzystania z usług fryzjerskich, ale aby kupić odżywkę do włosów. Byłam zdecydowana na konkretny zakup, interesowała mnie odżywka którą już kiedyś miałam. Obsługa była uprzejma, pracownica miło mnie przywitała, zapytała, czy może mi czymś jeszcze służyć, zostałam też uprzejmie pożegnana. Ceny kształtują się na poziomie zbliżonym do innych, podobnych salonów.

Odwiedzałeś ostatnio Atelier?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(3.06 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem