Tre pomodori

( 2.76 )

Opinie (7)

Smak włoskiej pizzy

Pyszna pizza, inna niż wszystkie. Duży wybór, cena rozsądną. Lokal czysty, przytulny. Z czystym sumieniem polecam.

Dno

Pizza to totalna porażka. Sos pomidorowy na spodzie to sama woda z pomidorów. Po wzięciu kawałka pizzy do ręki wszystko z niego zjechało na talerz. Ser nargojszej jakości odpoad jakiś dosłownie. Pizza gdzie powinna być chrupiąca jest tak nasiąknięta tym czymś pomidorowym że każdy gryz smakuje jak bym probowal ugryźć detke rowerowa. A czystość w lokalu też wiele do życzenia. Stoły uklejone parapety cale w kurzu nie mówiąc o ramach okiennych które ścierki nie widziały pewnie kilka miesięcy. Kończąc najgorsza pizza jaka kiedykolwiek próbowałem.

Przy okazji wizyty w Koszalinie

Przy okazji wizyty w Koszalinie, odwiedziłam Tre pomidore, o której słyszałam dobra opinie. I to się zgadza, widać to też było po ilości ludzi,korzystających z ich oferty. Zamówiona pizza była bardzo dobra, na cienkim cieście, podwójny ser naprawdę był podwójny. Obsługa w porządku, wygląd lokalu bez zastrzeżeń.

Wszystko szybko i zwinnie

Wszystko szybko i zwinnie, mimo, że w trakcie mojego posiłku restauracja była wypełniona w 3/4. Byłem zdziwiony (po raz kolejny w Krakowie), że do jednego stolika, do jednego zamówienia podchodzi kilku kelnerów - w moim przypadku trzech różnych. Pizzeria Pomodorino mimo dobrych ocen, trochę mnie rozczarowała. Jestem wybrednym klientem, wiem czego oczekuję, nie często to dostaję. Wiem jednak, że to co dla mnie jest średnie, dla innych może być wyznacznikiem najlepszej pizzy.

Miałem dzisiaj przyjemność odwiedzić jedną z najczęściej

Miałem dzisiaj przyjemność odwiedzić jedną z najczęściej polecanych pizzerii w Koszalinie. Na samym początku zauważyłem mankament lokalizacji, pomimo że znajduje się koło miasteczka studenckiego to brakuje tam parkingów i ciężko dojechać autobusem. Tyle jeżeli chodzi o złe strony. Przejdźmy do samych dobrych rzeczy na które można napotkać już w środku. A tam po za przepysznym ,unoszącym się w powietrzu zapachu świeżej pizzy czeka na nas dużo wygodnego miejsca i bogate menu. Zamówienie można zrealizować natychmiastowo a na pizze czeka się do 15 min. Toaleta koedukacyjna , przystosowana dla niepełnosprawnych. Obsługa i jej zachowanie bez zarzutów , aczkolwiek daleko do obsługi w restauracji z najwyższych półek.

Odwiedzałeś ostatnio Tre pomodori?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.11 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.28 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem