MONNARI

( 3.84 )

Opinie (427)

najgorsza obsługa klienta

Byłam ostatnio 8.03.2019 w Monnari w Tesco Lublin i choć jestem stałą klientką Monnari juz od kilku lat to takiej obsługi klienta się nie spodziewałam.Panie z obsługi( jedna blondynka z krótkimi włosami druga miała czarne włosy)stały w jednym miejscu i za nic miały klientów!zero obsługi i zainteresowania.W innych salonach wygląda to inaczej,kiedy klient wchodzi do salonu to jest witany i można liczyć na fachowe doradztwo a tutaj nic zero!chodziłam dobre 20min i żadna z Pań nie raczyła mi pomóc i doradzić!jestem zniesmaczona,te panie nie nadają się do obsługi w takim salonie ponieważ nie mają o tym zielonego pojęcia!

Brudna używana sukienka

W dniu 13.02.2019 będąc w sklepie Monnari w Warszawie Targówek ul Głębocka wzięłam sukienkę czerwoną 3/4 rękaw z falbaną 5A_Flamenc DRE 1640-005 i oniemiałam. Z przodu plama po jedzeniu na dole brudna i pozaciągana, od środka brudna i w ogóle śmierdząca potem. Skandal Monnari gorsze od szmateksu. Takiej sukienki używanej prawdopodobnie na imprezie czy weselu sklep nie przyjąłby jako zwrotu, bo to widać na pierwszy rzut oka. Czyli personel wybiera sobie sukienki na np. wesela i potem używane brudne, przepocone wpycha się klientom. Wstyd. Byłam waszą klientką od ok 20 lat i po tym fakcie jestem przerażona wizerunkiem Monnari. Zrobiłam zdjęcia, ale smrodu z tej sukienki nie oddają. Proszę sprowadzić tą sukienkę do centrali i zobaczyć co oferujecie klientom.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Doskonała jakość, miła i życzliwa obsługa

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bardzo fachowa obsługa, Kupowałem prezent. Oprowadzono mnie po salonie, doradzono.

Świetnie.

Świetnie. Modna i popularna odzież. Cenowo różnie

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Mmmmarka prrressstige

Odwiedzałeś ostatnio MONNARI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem