MONNARI

( 3.96 )

Opinie (427)

Brudna używana sukienka

W dniu 13.02.2019 będąc w sklepie Monnari w Warszawie Targówek ul Głębocka wzięłam sukienkę czerwoną 3/4 rękaw z falbaną 5A_Flamenc DRE 1640-005 i oniemiałam. Z przodu plama po jedzeniu na dole brudna i pozaciągana, od środka brudna i w ogóle śmierdząca potem. Skandal Monnari gorsze od szmateksu. Takiej sukienki używanej prawdopodobnie na imprezie czy weselu sklep nie przyjąłby jako zwrotu, bo to widać na pierwszy rzut oka. Czyli personel wybiera sobie sukienki na np. wesela i potem używane brudne, przepocone wpycha się klientom. Wstyd. Byłam waszą klientką od ok 20 lat i po tym fakcie jestem przerażona wizerunkiem Monnari. Zrobiłam zdjęcia, ale smrodu z tej sukienki nie oddają. Proszę sprowadzić tą sukienkę do centrali i zobaczyć co oferujecie klientom.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Doskonała jakość, miła i życzliwa obsługa

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bardzo fachowa obsługa, Kupowałem prezent. Oprowadzono mnie po salonie, doradzono.

Świetnie.

Świetnie. Modna i popularna odzież. Cenowo różnie

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Mmmmarka prrressstige

Odwiedzałeś ostatnio MONNARI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem