Gabciuch.pl

( 2.50 )

Opinie (6)

Przypadkiem trafiłam na tę stronę i muszę przyznać

Przypadkiem trafiłam na tę stronę i muszę przyznać, z bardzo dobrze się stało. Jest to co prawda sklep z odzieżą używaną, ale jak zapewniają na stronie można tam nabywać czyste ciuchy, bez plam i niedoskonałości. Jest ta dość pokaźna oferta ciuchów dla pań, panów i dla dzieci. Ponadto, w sklepie można też nabyć różnego rodzaju dodatki. Ceny są naprawdę niskie, więc myślę, że warto by spróbować zrobić tam zakupy.

Sklep wizualnie nie prezentuje się za dobrze

Sklep wizualnie nie prezentuje się za dobrze. Jego szata graficzna jest bardzo prosta i wręcz nieciekawa. Mimo to jest przejrzysty i nie można się w nim zgubić. Posiada bogaty asortyment, można tu kupić zarówno nowe rzeczy i jak i używane. W swoim asortymencie sklep posiada odzież dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci oraz różne akcesoria. Ceny są bardzo niskie i warto zajrzeć na tą stronę.

Odwiedzałeś ostatnio Gabciuch.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem