Gabciuch.pl

( 2.50 )

Opinie (6)

Przypadkiem trafiłam na tę stronę i muszę przyznać

Przypadkiem trafiłam na tę stronę i muszę przyznać, z bardzo dobrze się stało. Jest to co prawda sklep z odzieżą używaną, ale jak zapewniają na stronie można tam nabywać czyste ciuchy, bez plam i niedoskonałości. Jest ta dość pokaźna oferta ciuchów dla pań, panów i dla dzieci. Ponadto, w sklepie można też nabyć różnego rodzaju dodatki. Ceny są naprawdę niskie, więc myślę, że warto by spróbować zrobić tam zakupy.

Sklep wizualnie nie prezentuje się za dobrze

Sklep wizualnie nie prezentuje się za dobrze. Jego szata graficzna jest bardzo prosta i wręcz nieciekawa. Mimo to jest przejrzysty i nie można się w nim zgubić. Posiada bogaty asortyment, można tu kupić zarówno nowe rzeczy i jak i używane. W swoim asortymencie sklep posiada odzież dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci oraz różne akcesoria. Ceny są bardzo niskie i warto zajrzeć na tą stronę.

Odwiedzałeś ostatnio Gabciuch.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem