4mm.com.pl

( 4.17 )

Opinie (3)

sklep internetowy

sklep internetowy - wielobranżowy w którym zakupimy sprzęt AGD, RTV, komputery, foto , odzież , telefony, filmy, gry, multimedia, instrumenty muzyczne, sprzęt oraz wyposażenie domu czy też ogrodu, militaria, perfumy, książki i wiele innych rzeczy. Strona wygląda bardzo ładnie i schludnie , towar jest dokładnie opisany ze zdjęciami produktu .

Sklep z bardzo dużym asortymentem towarów elektronicznych

Sklep z bardzo dużym asortymentem towarów elektronicznych, ale też można tam znaleźć wiele innych ciekawych produktów, jak na przykład zabawki dla dzieci. Wybór różnorodnych towarów jest dość duży, a najbardziej spodobały mi się dostępne tam puzzle. Były one w wielu różnych wzorach i nawet niewysokich cenach. Generalnie ceny oscylowały w granicach 35 zł.

Strona internetowa tego sklepu nie podoba mi się

Strona internetowa tego sklepu nie podoba mi się. Jest ona wykonana w sposób minimalizacyjny. Od razu mona zauważyć dostępny towar i zalecane jest kliknięcie na odpowiednia ilość w celu dokonania zakupu. Z lewej strony dostępne są kategorie sprzętowe, a na górze strony jako druga pozycja na czarnym pasku aktualne promocje.

Odwiedzałeś ostatnio 4mm.com.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem