6 zmysł

( 5.00 )

Opinie (2)

Weszłam do sklepu w poszukiwaniu czarnego push up'a 75B

Weszłam do sklepu w poszukiwaniu czarnego push up'a 75B, a wyszłam baardzo zadowolona z błękitnym stanikiem na fiżbinach 70D. Miła i kompetentna obsługa, sprzedawczyni spędziła ze mną godzinę w przymmieżalni przynosząc z własnej inicjatywy coraz to nowe fasony. Pani bardzo kompetentna i zaangażowana, a stanik fantastyczny, najlepszy jaki w życiu miałam (firma FREYA - polecam). Tylko kupować!

W takich placówkach jak ta bardzo ważna jest wiedza

W takich placówkach jak ta bardzo ważna jest wiedza personelu i jego kompetencje. Cała oferta była łatwo dostępna i można było bez problemu przymierzyć. Obsługa pomocna, otwarta i bardzo cierpliwa. Nie było widać zniechęcenia a wręcz doradztwo przy kolejnym mierzeniu bielizny w tym przypadku stroju kąpielowego. Mimo braku zakupu zostałam mile pożegnana i zaproszona ponownie.

Odwiedzałeś ostatnio 6 zmysł?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantic

(4.33 )

Calzedonia

(4.35 )

ESOTIQ

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem