Żabka

( 3.60 )

Opinie (1656)

Sklep zadbany, lecz niezbyt przyjemna obsługa

Sklep od zewnątrz był schludny i czysty, szyldy były czytelne i zadbane, jak i reklama na nich. Od wewnątrz sklep był również zadbany, dobrze oświetlony, podłoga czysta, brak kurzu na pólkach, produkty na pólkach były poukładane równo, pod żadnym produktem nie brakowało cen, ceny również były czytelne. Warzywa wydawały świeże. Niestety pieczywa nie było za dużo na półkach, a bułki były czerstwe. Pani obsługująca (blond włosy) nie przywitała się podczas obsługi, była szorstka, skasowała produkty, bez słowa wydała resztę i paragon, wychodząc nie usłyszałem "do widzenia". Podsumowując jak w tytule, sklep zadbany obsługa nieprzyjemna.

Bydgoszcz Kolbego 44 a

Bydgoszcz Kolbego 44a Kierowniczka sklepu jak się domyslam wiecznie wredna i za grosz uprzejmosci w stosunku do klijentow zadnego szacunku tak dla jasnosci nie chce zeby ktos byl pokrzywdzony, ale pani po 50- ce wlosy blond i tatuaz nie wiem, czy to krzak, czy drzewo powinna zmienic prace takie jest moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich

Standardowa obsługa bez wyróżnienia

Po wejściu do sklepu nie zostałem powitany ( powitano mnie dopiero po podejściu do kasy). Pracownica nie zapytała o aplikację Żabki i nie zaproponowała zakupu produktu dodatkowego. Szybko i sprawnie zeskanowała produkty. Cała transakacja przebiegła bez problemów. Na koniec obsługi zostałem miło pożegnany zwrotem " do widzenia".

Obsługa klienta

Pracownicy, szczegolnie młodzież, podejscie do klienta ma wiele do życzenia! Jest tragiczna. Powinni wrócić do szkoły nauczyć sie kultury osobistej! Niech idą do łopaty bo tam sie tylko nadaja!

większy sklep = większy wybór

Żabka przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej jest większa od większości osiedlowych sklepów tego typu a co za tym idzie asortyment dostępny w tej konkretnej Żabce jest nieco większy co zdecydowanie działa na plus tego sklepu. Miła i co ważniejsze sprawna obsługa, a Hot-dogi przy kasie smaczne. Ogólnie sklepik robi bardzo dobre wrażenie, czysto, nic nie leży na podłodze, warto odwiedzić

Nieprzyjemna obsługa

Złe podejście do klienta, Pani zamiast patrzeć na klienta patrzy w maszynę.

zawsze szybka obsługa

mimo, że w okolicy naszego domu mamy do wyboru kilka sklepów, w tym kilka żabek, to zazwyczaj wybieramy tą na ul. Krzyckiej. Jest ona najlepiej zatowarowana, są tu ogarnięci i uprzejmi pracownicy, nigdy nie ma problemów z płatnością bonami czy evoucherami. Do tego nie kręcą się tam podejrzani ludzieczy osiedlowe pijaczki. Może nie zawsze jest tam bardzo czysto, ale to jest tak często odwiedzany sklep, że nie można się czepiać brudnej podłogi.

Zawsze pomocna!

Korzystałam z usług sklepu w godzinach nocnych, gdy większość supermarketow była już zamknięta. Znalazłam wszystkie potrzebne produkty. Była możliwość płatności kartą co bardzo ułatwiło moje zakupy. Żabka nie jest zbyt duża, ale w sklepie panował porządek i było schludnie

Bardzo miła obsługa

Już na samym wstępie jest pozytywnie i miło, kiedy sprzedawca odpowiada zwykłe "Dzień dobry". Na sklepie panuje porządek, towary były uzupełnione na półkach. Zamawiałem Hot-Doga, kiedy Pani powiedziała, że nie ma danych sosów poprosiłem, żeby zaproponowała jakieś łagodne i tak też było. Myślę, że do takiego sklepu warto wracać a miła obsługa w sklepie "Żabka" to dzisiaj rzadkość.

Słabo

W sklepie ciasno między regałami. Brak komfortu zakupów gdy jest więcej klientów. Ceny wysokie w porównaniu do innych sklepów spożywczych. Pieczywo leży też w pojemniku na podłodze. Warzywa wątpliwej świeżości. Obsługa miła ale to nie wystarcza by zrobić zakupy. Przed wejściem do sklepu schody brudne, cuchnące moczem. Nie zachęca to do zakupów.

tragicznie

pracownik nie ma pojęcia co jest na sklepie, jeden chłopak dwa razy go prosił o pomoc, ten odmówił.

Miła i sprawna obsługa

Po wejściu do sklepu zostałem miło powitany przez pracownicę sklepu. Podczas obsługi przy pracownica uśmiechała się , odnosiła się do mnie w sposób uprzejmy. Głośno i wyraźnie poinformowała mnie o kwocie do zapłaty. Po wydaniu mi hot-doga życzyła mia smacznego i grzecznie mnie pożegnała. W takim sklepie aż miło robić zakupy !

Przeciętnie

Sklep zatowarowany dobrze, jednak obsługa nie jest najwyższych lotów....podejście do klienta "z łaską" :(

Odwiedzałeś ostatnio Żabka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.80 )

SDH Feniks

(2.75 )

Zatoka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem