Copernicus Hotel

( 5.00 )

Opinie (4)

Wrażenia z pobytu pozytywnie niezapomniane!

Hotel Copernicus posiada rzadko spotykany klimat hotelowo-miejsko-domowy. Będąc w patio ma się wrażenie obecności w czasach, które minęły: połączone dwa domy, drewniane krużganki. Windą dociera się do pokoju. Korytarze i klatki schodowe stanowią zgrabne połączenie późnego renesansu i współczesności. Podobnie pokój. Przeszłość i teraźniejszość połączone w jedno. Duży i wysoki pokój. Wygodne łóżko. Wielofunkcyjna łazienka. Wszystko sprzątane i doglądanie dwa razy dziennie. Hotel znajduję się nedaleko centrum, pokoje są ładne i czyste. Obsuga hotelowa na poziomie. W hotelu znajduje się Spa z którego korzystałam i jestem zadowolona. Bardzo duży wybór oferty sniadaniowej, a wszystko świeże i smaczne. Cały pobyt w hotelu Copernicus oceniam jako bardzo udany. Śniadanie bardzo dobre i różnorodne, do tego lampka wina w cenie :) Hotelowy basen, rewelacyjny - polecam wizytę choćby z tego powodu! Piękny tradycyjny wystrój. Idealnie czyste pokoje i bardzo pomocna i uśmiechnięta obsługa. Basen świetny w pięknej scenerii. Nic tylko wypoczywać!

W dniu dzisiejszym miałam okazję skosztować potraw w

W dniu dzisiejszym miałam okazję skosztować potraw w restauracji hotelowej Copernicus. Dania przygotowane z niesamowitą pieczołowitością. To nie tylko uczta dla podniebienia ale i dla oka. A wszystko podane przez kelnerów, którzy w wyjątkowy sposób zadbali o przedstawienie potraw. Doskonała jakość dań oraz doskonała obsługa.

Będąc w Krakowie miałam okazje zwiedzić przepiękny Hotel

Będąc w Krakowie miałam okazje zwiedzić przepiękny Hotel Copernicus.Już samo położenie hotelu jest piękne na najstarszej ulicy średniowiecznego Krakowa. Miła Pani z recepcji oprowadziła nas po hotelu. Najbardziej pamiętam szklany sufit w hotelowym holu i piękne historyczne malowidła na ścianach w apartamentach.

Odwiedzałeś ostatnio Copernicus Hotel?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem