Copernicus Hotel

( 5.00 )

Opinie (4)

Wrażenia z pobytu pozytywnie niezapomniane!

Hotel Copernicus posiada rzadko spotykany klimat hotelowo-miejsko-domowy. Będąc w patio ma się wrażenie obecności w czasach, które minęły: połączone dwa domy, drewniane krużganki. Windą dociera się do pokoju. Korytarze i klatki schodowe stanowią zgrabne połączenie późnego renesansu i współczesności. Podobnie pokój. Przeszłość i teraźniejszość połączone w jedno. Duży i wysoki pokój. Wygodne łóżko. Wielofunkcyjna łazienka. Wszystko sprzątane i doglądanie dwa razy dziennie. Hotel znajduję się nedaleko centrum, pokoje są ładne i czyste. Obsuga hotelowa na poziomie. W hotelu znajduje się Spa z którego korzystałam i jestem zadowolona. Bardzo duży wybór oferty sniadaniowej, a wszystko świeże i smaczne. Cały pobyt w hotelu Copernicus oceniam jako bardzo udany. Śniadanie bardzo dobre i różnorodne, do tego lampka wina w cenie :) Hotelowy basen, rewelacyjny - polecam wizytę choćby z tego powodu! Piękny tradycyjny wystrój. Idealnie czyste pokoje i bardzo pomocna i uśmiechnięta obsługa. Basen świetny w pięknej scenerii. Nic tylko wypoczywać!

W dniu dzisiejszym miałam okazję skosztować potraw w

W dniu dzisiejszym miałam okazję skosztować potraw w restauracji hotelowej Copernicus. Dania przygotowane z niesamowitą pieczołowitością. To nie tylko uczta dla podniebienia ale i dla oka. A wszystko podane przez kelnerów, którzy w wyjątkowy sposób zadbali o przedstawienie potraw. Doskonała jakość dań oraz doskonała obsługa.

Będąc w Krakowie miałam okazje zwiedzić przepiękny Hotel

Będąc w Krakowie miałam okazje zwiedzić przepiękny Hotel Copernicus.Już samo położenie hotelu jest piękne na najstarszej ulicy średniowiecznego Krakowa. Miła Pani z recepcji oprowadziła nas po hotelu. Najbardziej pamiętam szklany sufit w hotelowym holu i piękne historyczne malowidła na ścianach w apartamentach.

Odwiedzałeś ostatnio Copernicus Hotel?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem