Copernicus Hotel

( 5.00 )

Opinie (4)

Wrażenia z pobytu pozytywnie niezapomniane!

Hotel Copernicus posiada rzadko spotykany klimat hotelowo-miejsko-domowy. Będąc w patio ma się wrażenie obecności w czasach, które minęły: połączone dwa domy, drewniane krużganki. Windą dociera się do pokoju. Korytarze i klatki schodowe stanowią zgrabne połączenie późnego renesansu i współczesności. Podobnie pokój. Przeszłość i teraźniejszość połączone w jedno. Duży i wysoki pokój. Wygodne łóżko. Wielofunkcyjna łazienka. Wszystko sprzątane i doglądanie dwa razy dziennie. Hotel znajduję się nedaleko centrum, pokoje są ładne i czyste. Obsuga hotelowa na poziomie. W hotelu znajduje się Spa z którego korzystałam i jestem zadowolona. Bardzo duży wybór oferty sniadaniowej, a wszystko świeże i smaczne. Cały pobyt w hotelu Copernicus oceniam jako bardzo udany. Śniadanie bardzo dobre i różnorodne, do tego lampka wina w cenie :) Hotelowy basen, rewelacyjny - polecam wizytę choćby z tego powodu! Piękny tradycyjny wystrój. Idealnie czyste pokoje i bardzo pomocna i uśmiechnięta obsługa. Basen świetny w pięknej scenerii. Nic tylko wypoczywać!

W dniu dzisiejszym miałam okazję skosztować potraw w

W dniu dzisiejszym miałam okazję skosztować potraw w restauracji hotelowej Copernicus. Dania przygotowane z niesamowitą pieczołowitością. To nie tylko uczta dla podniebienia ale i dla oka. A wszystko podane przez kelnerów, którzy w wyjątkowy sposób zadbali o przedstawienie potraw. Doskonała jakość dań oraz doskonała obsługa.

Będąc w Krakowie miałam okazje zwiedzić przepiękny Hotel

Będąc w Krakowie miałam okazje zwiedzić przepiękny Hotel Copernicus.Już samo położenie hotelu jest piękne na najstarszej ulicy średniowiecznego Krakowa. Miła Pani z recepcji oprowadziła nas po hotelu. Najbardziej pamiętam szklany sufit w hotelowym holu i piękne historyczne malowidła na ścianach w apartamentach.

Odwiedzałeś ostatnio Copernicus Hotel?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem