twojapogoda.pl

( 1.50 )

Opinie (9)

Zachęcony reklamą tego internetowego portalu pogodowego

Zachęcony reklamą tego internetowego portalu pogodowego, wszedłem na ich stronę, zwłaszcza po dzisiejszym ataku zimy w moim regionie, którym żyję. Jednak nie do końca podoba mi się ten portal, nie jest do końca przejrzysty, a właściciele tego portalu zbyt bardzo skupiają się na stolicy, wydaje mi się, ze jest to bardziej pogodowy portal stołeczny.

Jak zwulke sprawdzałem pogodę w internecie na portalu

Jak zwulke sprawdzałem pogodę w internecie na portalu twojapogoda.pl. W miejscowości wpisałem Krasnystaw, które mam najbliżej od swojego miejsca zamieszkania. Byłem bardzo zaskoczony i nie zadowolony ponieważ są burze, pogoda ne sprawdza się jest upał. Tak samo było we środe gdzie również sprawdzałem pogodę na czwartek lecz w Zamościu i tak samo zapowiadali burze a bylo gorąco. Pgoda się nie sprawdza. Jednak wcześniej sprawdzałą się

Od oglądania pogody w tv robi mi się nie dobrze na każdej

Od oglądania pogody w tv robi mi się nie dobrze na każdej stacji prawie co innego, więc postanowiłem sprawdzić pogodę w internecie. Przpadkowo natrafiłem na ww. stronę. Strona jest zbudowana bardzo przejrzyście z narzędziami do jej obsługi. Znaleźć można tutaj prognozę pogody dla regionu ale również dla konkretnej miejscowości. Ciekawostką jest fakt że można na tym portalu znaleźć wiele artykułów o zjawiskach metrologicznych.

Portal Twoja Pogoda to miejsce w którym możemy sprawdzić

Portal Twoja Pogoda to miejsce w którym możemy sprawdzić prognozę pogody w konkretnych miastach nie tylko w Polsce ale także na całym świecie. Tutaj prognoza sprawdza się w 99% więc polecam wszystkim planującym urlop. Można tutaj również znaleźć wiele ciekawych artykułów i aktualności dotyczące wydarzeń związanych z zjawiskami metrologicznymi.

Prognoza pogody sprawdzana w tym serwisie sprawdza mi się w

Prognoza pogody sprawdzana w tym serwisie sprawdza mi się w 99%. Strona jest zbudowana bardzo przejrzyście z fajnymi narzędziami do jej obsługi. Znaleźć można tutaj prognozę pogody zarówno dla konkretnej miejscowości jak i dla regionu. Poczytać można również różne wiadomości na tematy pogodowe jak i inne.

Portal o pogodzie jakich wiele

Portal o pogodzie jakich wiele, aktualna pogoda nie zgadza się z stanem faktycznym (porównywałem z stacją meto w danym mieście). Odnośniki o szczegółowej pogodzie prowadzą do zagranicznych stron o pogodzie nie koniecznie przetłumaczonych. I w.w. odnośniki nie zawsze chcą działać jak powinny. Według z tej strony powinienem wyjść z parasolką teraz, być może to prawda ale jak bym to zrobił za 12 godzin. Plusem jest to że zawarte na stronie ciekawostki meteorologiczne, stronę polecam dla osób raczej zainteresowanych poczytaniem o zjawiskach pogodowych niż o faktycznej pogodzie.

Jest to portal idealny dla osób interesujących się

Jest to portal idealny dla osób interesujących się meteorologią. Na dodatek pogoda w ostatnich dnia zmienia z niemal co godzinę, więc warto korzystać z portalu, który pokazuje aktualną godzinę. Ponadto jest tam wiele ciekawych informacji na temat zjawisk atmosferycznych, kataklizmów. Portal. pokazuje również ostrzeżenia meteorologiczne dla poszczególnych województw.

Odwiedzałeś ostatnio twojapogoda.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(3.75 )

ceneo.pl

(3.74 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem