Best Western Hotel Cristal

( 5.00 )

Opinie (3)

HIT!

Pokoje urządzone naprawdę z gustem i to bardzo dobrym gustem. Nic nie przeszkadzało, wszystko jak najbardziej w porządku . Obsługa, posiłki. Nic tylko wrócić ponownie!

Obsługa hotelu była bardzo miła i kompetentna

Obsługa hotelu była bardzo miła i kompetentna. Bardzo czyste i schludne pokoje, codziennie i bardzo dokładnie wysprzątane. Restauracja hotelowa, bardzo przestronna, z interesującym i wyśmienitym menu. Ogólny wygląd hotelu i lokalizacja bardzo przystępna.

Odwiedzałeś ostatnio Best Western Hotel Cristal?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem