Best Western Hotel Cristal

( 5.00 )

Opinie (3)

HIT!

Pokoje urządzone naprawdę z gustem i to bardzo dobrym gustem. Nic nie przeszkadzało, wszystko jak najbardziej w porządku . Obsługa, posiłki. Nic tylko wrócić ponownie!

Obsługa hotelu była bardzo miła i kompetentna

Obsługa hotelu była bardzo miła i kompetentna. Bardzo czyste i schludne pokoje, codziennie i bardzo dokładnie wysprzątane. Restauracja hotelowa, bardzo przestronna, z interesującym i wyśmienitym menu. Ogólny wygląd hotelu i lokalizacja bardzo przystępna.

Odwiedzałeś ostatnio Best Western Hotel Cristal?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(4.50 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem