Best Western Hotel Cristal

( 5.00 )

Opinie (3)

HIT!

Pokoje urządzone naprawdę z gustem i to bardzo dobrym gustem. Nic nie przeszkadzało, wszystko jak najbardziej w porządku . Obsługa, posiłki. Nic tylko wrócić ponownie!

Obsługa hotelu była bardzo miła i kompetentna

Obsługa hotelu była bardzo miła i kompetentna. Bardzo czyste i schludne pokoje, codziennie i bardzo dokładnie wysprzątane. Restauracja hotelowa, bardzo przestronna, z interesującym i wyśmienitym menu. Ogólny wygląd hotelu i lokalizacja bardzo przystępna.

Odwiedzałeś ostatnio Best Western Hotel Cristal?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem